MUDr. Vladěna Charvátová

MUDr. Vladěna Charvátová

Žádné recenze
Ohodnotit
Odborů 286/12, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Vladěna Charvátová
MUDr. Vladěna Charvátová
Žádné recenze

Informace

  • 602 návštěv profilu

MUDr. Vladěna Charvátová je lékařka–neuroložka, která v současné době působí na klinice The Signature Clinic & Spa jako specialistka na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu. Vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, konkrétně obor Všeobecné lékařství s preventivním zaměřením. Odpromovala v roce 2001, atestaci z neurologie poté získala v roce 2004. Ve vystudovaném oboru působila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a v EUC Klinice Kladno. V posledních několika letech se specializuje na estetickou medicínu, absolvovala mnoho kurzů, mezi které patří aplikace dermálních výplní, botulotoxinu a dále mezoterapie a mezonitě. Pravidelně se vzdělává a účastní konferencí a seminářů v tomto oboru. Zúčastnila se například i 18. světového kongresu estetické a anti-agingové medicíny v Monaku.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Vladěna Charvátová je vyhledávanou specialistkou na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu, konkrétně se u ní mimo jiné můžete objednat na niťový lifting, aplikaci výplní a na chemický peeling. Pokud si vyberete právě ji, můžete se spolehnout, že budete mít přístup k těm nejnovějším trendům v estetické medicíně.

Naše ordinace

V současné době působí MUDr. Vladěna Charvátová na klinice The Signature Clinic & Spa společně s MUDr. Lucií Hrabovskou, uznávanou a kvalifikovanou lékařkou estetické a korektivní medicíny.

Klinika The Signature Clinic & Spa

Klinika The Signature Clinic & Spa nabízí širokou škálu zákroků v oborech plastické a estetické chirurgie, poskytuje však i různé druhy kosmetických procedur. Klinika si zakládá na osobním přístupu ke klientům, na uvolněné atmosféře a na kvalitních poskytovaných službách a používaných kosmetických produktech. Pracoviště se nachází v příjemné lokalitě v centru Prahy v blízkosti Karlova náměstí. Nabízí svým pacientům první konzultaci zdarma, v případě zájmu se můžete objednat telefonicky či přes formulář přímo na webových stránkách kliniky.

Kliniky

Signature Clinic

Signature Clinic

Požádejte: MUDr. Vladěna Charvátová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!