MUDr. Vladěna Charvátová

MUDr. Vladěna Charvátová

Žádné recenze
Ohodnotit
Václavské náměstí 793/36, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Vladěna Charvátová
MUDr. Vladěna Charvátová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Vladěna Charvátová je lékařka–neuroložka, která v současné době působí na klinice The Signature Clinic & Spa jako specialistka na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu. Vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, konkrétně obor Všeobecné lékařství s preventivním zaměřením. Odpromovala v roce 2001, atestaci z neurologie poté získala v roce 2004. Ve vystudovaném oboru působila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, v Ústřední vojenské nemocnici v Praze a v EUC Klinice Kladno. V posledních několika letech se specializuje na estetickou medicínu, absolvovala mnoho kurzů, mezi které patří aplikace dermálních výplní, botulotoxinu a dále mezoterapie a mezonitě. Pravidelně se vzdělává a účastní konferencí a seminářů v tomto oboru. Zúčastnila se například i 18. světového kongresu estetické a anti-agingové medicíny v Monaku.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Vladěna Charvátová je vyhledávanou specialistkou na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu, konkrétně se u ní mimo jiné můžete objednat na niťový lifting, aplikaci výplní a na chemický peeling. Pokud si vyberete právě ji, můžete se spolehnout, že budete mít přístup k těm nejnovějším trendům v estetické medicíně.

Naše ordinace

V současné době působí MUDr. Vladěna Charvátová na klinice The Signature Clinic & Spa společně s MUDr. Lucií Hrabovskou, uznávanou a kvalifikovanou lékařkou estetické a korektivní medicíny.

Klinika The Signature Clinic & Spa

Klinika The Signature Clinic & Spa nabízí širokou škálu zákroků v oborech plastické a estetické chirurgie, poskytuje však i různé druhy kosmetických procedur. Klinika si zakládá na osobním přístupu ke klientům, na uvolněné atmosféře a na kvalitních poskytovaných službách a používaných kosmetických produktech. Pracoviště se nachází v příjemné lokalitě v centru Prahy v blízkosti Karlova náměstí. Nabízí svým pacientům první konzultaci zdarma, v případě zájmu se můžete objednat telefonicky či přes formulář přímo na webových stránkách kliniky.

Kliniky

Signature Clinic

Signature Clinic

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.