Dr. Lyubov Yakovyna

Dr. Lyubov Yakovyna

(2 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Harfou 25, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
Dr. Lyubov Yakovyna
Dr. Lyubov Yakovyna
(2 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 917 návštěv profilu

Dr. Lyubov Yakovyna je dermatolog, venerolog a kosmetolog zaměřující se na estetickou medicínu a anti-age medicínu. Vystudovala lékařskou univerzitu na Ukrajině, kterou zakončila v roce 1994. Mezi lety 1994 a 1997 pracovala na klinice v Ivano-Frankivsku, kde se věnovala dermatologii. Atestaci z dermatologie získala v roce 1997, jako korektivní dermatolog se atestovala v roce 2003 a v tomto roce též získala licenci Ministerstva Zdravotnictví a začala působit jako primářka kliniky věnující se korektivní dermatologii, estetice a kosmetologii. Dnes se mimo jiné věnuje i přednáškové a poradenské činnosti. MUDr. Yakovyna absolvovala množství stáží v Česku i v zahraničí a je pravidelnou účastnicí mezinárodních kongresů věnujících se estetické medicíně.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dr. Lyubov Yakovyna se specializuje na korektivní dermatologii, aplikaci dermálních výplní kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, mezoterapii, chemický peeling, estetiku obličeje a skin resurfacing. Mezi dermatologické a kosmetické metody, které ke své práci využívá, patří plexr, needle shaping, skin resurfacing VENUS VIVA, mikrotoková terapie, Skinlight SORISA, ultrazvuková špachtle, chemický peeling.

Naše ordinace

Dr. Lyubov Yakovyna v současnosti působí na klinice estetické medicíny Estet Clinic, která sídlí na Praze 9. Tým kliniky se vyznačuje svou profesionalitou a vícekulturností, (domluvíte se zde anglicky, rusky i polsky). Kromě MUDr. Lyubov Yakovyna zde můžete navštívit MUDr. Janinu Sarah Waloszek, která je atestovaným oftalmologem, kosmetologem a lékařkou estetické a anti-age medicíny.

Estet Clinic

Estet Clinic byla založena před deseti lety v Praze a od té doby svým klientům poskytuje komplexní neinvazivní ošetření obličeje s cílem jeho omlazení za využití moderních metod a nejnovějších trendů. Estet Clinic se snaží neustále zdokonalovat a rozšiřovat své služby díky novým technikám a metodám v estetické a anti-age medicíně. Díky spolupráci se zahraničními společnostmi je klinika vybavena moderními přístroji, které řeší estetické a dermatologické problémy jejích pacientů.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Recenze (2)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Zatím nejlepší zvetšení rtů jaké jsme doposud podstoupila. Všem vřele doporučuji!

Profesionálka na botox

Požádejte: Dr. Lyubov Yakovyna o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Obrázky (1)

Požádejte: Dr. Lyubov Yakovyna o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky