Dr. Lyubov Yakovyna

Dr. Lyubov Yakovyna

(2 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Pod Harfou 25, Praha, Praha (kraj)
Dr. Lyubov Yakovyna
Dr. Lyubov Yakovyna
(2 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Dr. Lyubov Yakovyna je dermatolog, venerolog a kosmetolog zaměřující se na estetickou medicínu a anti-age medicínu. Vystudovala lékařskou univerzitu na Ukrajině, kterou zakončila v roce 1994. Mezi lety 1994 a 1997 pracovala na klinice v Ivano-Frankivsku, kde se věnovala dermatologii. Atestaci z dermatologie získala v roce 1997, jako korektivní dermatolog se atestovala v roce 2003 a v tomto roce též získala licenci Ministerstva Zdravotnictví a začala působit jako primářka kliniky věnující se korektivní dermatologii, estetice a kosmetologii. Dnes se mimo jiné věnuje i přednáškové a poradenské činnosti. MUDr. Yakovyna absolvovala množství stáží v Česku i v zahraničí a je pravidelnou účastnicí mezinárodních kongresů věnujících se estetické medicíně.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dr. Lyubov Yakovyna se specializuje na korektivní dermatologii, aplikaci dermálních výplní kyseliny hyaluronové a botulotoxinu, mezoterapii, chemický peeling, estetiku obličeje a skin resurfacing. Mezi dermatologické a kosmetické metody, které ke své práci využívá, patří plexr, needle shaping, skin resurfacing VENUS VIVA, mikrotoková terapie, Skinlight SORISA, ultrazvuková špachtle, chemický peeling.

Naše ordinace

Dr. Lyubov Yakovyna v současnosti působí na klinice estetické medicíny Estet Clinic, která sídlí na Praze 9. Tým kliniky se vyznačuje svou profesionalitou a vícekulturností, (domluvíte se zde anglicky, rusky i polsky). Kromě MUDr. Lyubov Yakovyna zde můžete navštívit MUDr. Janinu Sarah Waloszek, která je atestovaným oftalmologem, kosmetologem a lékařkou estetické a anti-age medicíny.

Estet Clinic

Estet Clinic byla založena před deseti lety v Praze a od té doby svým klientům poskytuje komplexní neinvazivní ošetření obličeje s cílem jeho omlazení za využití moderních metod a nejnovějších trendů. Estet Clinic se snaží neustále zdokonalovat a rozšiřovat své služby díky novým technikám a metodám v estetické a anti-age medicíně. Díky spolupráci se zahraničními společnostmi je klinika vybavena moderními přístroji, které řeší estetické a dermatologické problémy jejích pacientů.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Recenze (2)

5.0
2 Recenze · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zatím nejlepší zvetšení rtů jaké jsme doposud podstoupila. Všem vřele doporučuji!

Profesionálka na botox

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky