MDDr. Nicole Kufelová

MDDr. Nicole Kufelová

Žádné recenze
Ohodnotit
Italská 69 , Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MDDr. Nicole Kufelová
MDDr. Nicole Kufelová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MDDr. Nicole Kufelová je specialistka na estetickou a anti-agingovou medicínu na jedné z největších a nejpopulárnějších klinik v České republice YES VISAGE Klinika.

MDDr. Nicole Kufelová úspěšně absolvovala Lékařskou fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2017 pokračuje ve vzdělání v doktorandském studiu na 2. lékařské Fakultě Univerzity Karlovy kde zároveň působí jako profesorka.

MDDr. Nicole Kufelová je velice aktivní a v rámci sebevzdělávání se aktivně účastní českých i zahraničních školení v oblasti anti-anging, v oboru estetické medicíny a korektivní dermatologie. Nadále se pravidelně účastní seminářů, kongresů a workshopů.

MDDr. Nicole Kufelová je kvalifikovaná lékařka, specialistka na korektivní, estetickou a anti-agingovou medicínu, která ordinuje na klinice YES VISAGE v Praze 2.

První profesní zkušenosti paní doktorka získala na Lékařské Fakultě v Olomouci a na významných soukromých klinikách v České republice. Po několika měsících přestoupila do Fakultní Nemocnice v Motole kde působí dodnes. Mimo práci lékařky se MDDr. Nicole Kufelová zabývá prací univerzitní profesorky v nemocnici v Motole kde vyučuje studenty.

Mezi nejčastěji prováděné ošetření patří Chemický peeling, Hydrobalance/skinbooster což je ošetření pleti čímž je dosaženo dokonalá hydratace pokožky. Zákrok je téměř bezbolestný a výsledek je krásná, mladá a zdravá pleť. Paní doktorka dokáže perfektně odstranit kruhy pod očima nebo nepříjemné nadměrné pocení. Beautifikací tváře vyřeší drobné vady především v oblasti rtů, očí, čelisti nebo brady. Tento zákrok je určen pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok ani operaci, ale chtějí výrazně zlepšit vzhled svého obličeje a přiblížit se tak ideálu krásy. MDDr. Nicole Kufelová je také specialistka na Miniinvazivní niťový YES lifting, zákroky v oblasti rtů, vyhlazení vrásek a další estetické ošetření.

YES VISAGE je jednou z největších klinik estetické medicíny a plastické chirurgie v České republice a na Slovensku. Své pobočky naleznete v Praze, Brně, Bratislavě a Ostravě.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.