MUDr. Petr Neumann

MUDr. Petr Neumann

Žádné recenze
Ohodnotit
Komenského 182, Kolín, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Petr Neumann
MUDr. Petr Neumann
Žádné recenze

Informace

  • 836 návštěv profilu

MUDr. Petr Neumann je lékař aspecializovaný plastický chirurg působící v obci Český Brod v okrese Kolín. Vystudoval na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně kdestudium úspěšně dokončil promocí v roce 1971. Má atestaci v oboru chirurgie. Vykonává svojí lékařskou praxi v oboru chirurgie a to na Chirurgické ambulanci v Kolíně a Chirurgii ambulantní péče v Českém Brodě. Má Certifikáty v chirurgii k vykonáváni soukromé praxe a lektora a také k výkonu funkce vedoucího lékaře a primáře.

MUDr. Petr Neumann je specializovaný chirurg který vykonává hlavně ambulantní péči. Jeho zaměření je také na mamologickou poradnu, kde řeší problematiky žilního systému. Je odborník na chirurgii ruky a zaobírá se léčbou chronických ran. Zaměřuje se především na ambulantní operace křečových žil, léčbu hemeroidů, operace slepého střeva, odstranění tukových útvarů a další chirurgické zákroky. S tímto odborníkem, díky jeho dlouholeté praxi, budete v dobrých rukou.

MUDr. Petr Neumann pracuje v Chirurgické ordinace a pracoviště Kolín. spolupracuje zde s MUDr. Martinem Rakem. Oba lékaři disponují dlouhodobými zkušenostmi v oboru. Zabezpečují kompletní lékařskou péči chirurgické ambulance, která je potřeba k spokojenosti pacientů.

Oblastní nemocnice Kolín, a. s., nemocnice Středočeského kraje a její Chirurgické ordinace a pracoviště najdete na ulici Žižkova číslo popisné 291 V Českém Brodě. Také doktora MUDr. Petra Neumanna najdete v jeho chirurgické ordinaci na adrese Smetanova 764 v Kolíně. A to v pondělí, středu a pátek od 8,00 do 12,00 hodin. Krom těchto dní ho můžete také najít v jeho druhé ordinaci a to pokaždé ve čtvrtek od 8.00 do 12.00 hodin. Chirurgie ambulantní péče v Českém Brodě leží v ulici Žižkova s číslem popisným 291 v Českém Brodě.

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte telefonicky obrátit.

Ordinační hodiny:

Pondělí:

8,00 - 12,00

Úterý:

na objednání

Středa:

8,00 - 12,00

Čtvrtek:

8,00 - 12,00 pan doktor ordinujev ordinaci Český Brod

Pátek:

8,00 - 12,00

Okamžité vyšetření: Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne
Požádejte: MUDr. Petr Neumann o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!