MUDr. Petr Neumann

MUDr. Petr Neumann

Žádné recenze
Ohodnotit
Komenského 182, Kolín, Středočeský kraj
MUDr. Petr Neumann
MUDr. Petr Neumann
Žádné recenze

Informace

MUDr. Petr Neumann je lékař aspecializovaný plastický chirurg působící v obci Český Brod v okrese Kolín. Vystudoval na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně kdestudium úspěšně dokončil promocí v roce 1971. Má atestaci v oboru chirurgie. Vykonává svojí lékařskou praxi v oboru chirurgie a to na Chirurgické ambulanci v Kolíně a Chirurgii ambulantní péče v Českém Brodě. Má Certifikáty v chirurgii k vykonáváni soukromé praxe a lektora a také k výkonu funkce vedoucího lékaře a primáře.

MUDr. Petr Neumann je specializovaný chirurg který vykonává hlavně ambulantní péči. Jeho zaměření je také na mamologickou poradnu, kde řeší problematiky žilního systému. Je odborník na chirurgii ruky a zaobírá se léčbou chronických ran. Zaměřuje se především na ambulantní operace křečových žil, léčbu hemeroidů, operace slepého střeva, odstranění tukových útvarů a další chirurgické zákroky. S tímto odborníkem, díky jeho dlouholeté praxi, budete v dobrých rukou.

MUDr. Petr Neumann pracuje v Chirurgické ordinace a pracoviště Kolín. spolupracuje zde s MUDr. Martinem Rakem. Oba lékaři disponují dlouhodobými zkušenostmi v oboru. Zabezpečují kompletní lékařskou péči chirurgické ambulance, která je potřeba k spokojenosti pacientů.

Oblastní nemocnice Kolín, a. s., nemocnice Středočeského kraje a její Chirurgické ordinace a pracoviště najdete na ulici Žižkova číslo popisné 291 V Českém Brodě. Také doktora MUDr. Petra Neumanna najdete v jeho chirurgické ordinaci na adrese Smetanova 764 v Kolíně. A to v pondělí, středu a pátek od 8,00 do 12,00 hodin. Krom těchto dní ho můžete také najít v jeho druhé ordinaci a to pokaždé ve čtvrtek od 8.00 do 12.00 hodin. Chirurgie ambulantní péče v Českém Brodě leží v ulici Žižkova s číslem popisným 291 v Českém Brodě.

S jakýmkoliv dotazem se na nás neváhejte telefonicky obrátit.

Ordinační hodiny:

Pondělí:

8,00 - 12,00

Úterý:

na objednání

Středa:

8,00 - 12,00

Čtvrtek:

8,00 - 12,00 pan doktor ordinujev ordinaci Český Brod

Pátek:

8,00 - 12,00

Okamžité vyšetření: Ne

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.