Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Šikovné ruce změnily moje prsa

Už jsem po zákroku Stojí to za to
wisn6149892
Vytvořeno: 29 kvě 2014

O lékaři

MUDr. Tomáš Kupka Karlovarský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Šikovné ruce změnily moje prsa

Zkušenost

Ještě předtím než se s vámi podělím o mou zkušenost,tak bych v první řadě chtěla moooc poděkovat celému týmu který si mě vzal 19.5.2014 v Ústavu estetické medicíny v Karlových Varech-pod svi šikovný ručičky a udělali mi to o čem sem snila roky.Jmenovitě MUDr.Tomáš Kupka,,PRIM. MUDr.Dušan Záruba,MUDr.Vladimíra Šťastná(anesteziolog) a samozřejmě veliké DĚKUJI patří také sestřičkám :-)

Na kliniku Ústav estetické medicíny v Karlových Varech sem se rozhodla jit proto ,že jsem nebyla spokojená se svíma prsama.Jelikož sem odkojila 2 děti tak asi víte jaká prsa mi asi zůstali :-)já jim říkala věšáky.v první řadě jsem byla na schuzce u pana MUDr.Tomáše Kupky který mi do podrobna řekl jak ten zákrok probíha jaká velikost by mi šla k mé postavě a tak dál.Po té zchůsce sem se rozhodla na 100 %.

Jsem týden po zákroku a a cítím se skvěle,už se nemusím stydět si sundat před partnerem podprsenku:-):-) dostala jsem implantáty 315 ml.a podprsenka se mi navýšila ze 75 B na 75 E. Ženy které toto čtete a rozhodujete se ,tak neváhejte a jděte do toho.já jsem strašne ráda že jsem na tuto kliniku narazila.konečně je ze mě ŽENA.:-)

ještě jednou všem veliké DĚKUJI :-)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.