Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Syndrom karpálního tunelu: ceny

6.857 Kč
průměr
35
podle
lékařů

Syndrom karpálního tunelu je velmi časté onemocnění zápěstí, které je ve většině případů nutné řešit operací. Ta může být vykonána buď tzv. otevřenou technikou, tedy se vznikem větší jizvy ve dlani. Druhou šetrnější metodou je endoskopická operace karpálního tunelu, při které nedochází k tak velkému jizvení dlaně, což následně umožňuje pacientovu rychlejší rekonvalescenci. Průměrná cena léčby syndromu karpálního tunelu je 4.000 Kč.

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně operace karpálního tunelu?

Cena se liší v závislosti na typu operace – zda probíhá tzv. otevřeně, či endoskopicky, a dále na klinice, na které chirurgický zákrok probíhá.

V ceně operace karpálního tunelu je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní konzultace s chirurgem: samotné operaci karpálního tunelu předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace chirurg vyhodnotí zdravotní stav zápěstí pacienta, navrhne vhodnou metodu chirurgického zákroku a zodpoví všechny potřebné otázky ze strany pacienta.
  • Anestezie: v převážné většině případů probíhá operace karpálního tunelu v lokální anestezii.
  • Samotné laserové ošetření: zákrok se provádí ambulantně a trvá přibližně 30 minut.
  • Pooperační péče: stehy se odstraňují většinou po deseti až čtrnácti dnech po operaci.

Co může zvýšit cenu operace karpálního tunelu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Chirurg provádějící operaci, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které operace karpálního tunelu probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
  • Složitost a rozsah zákroku, atd.

Ceny podobných chirurgických zákroků v České republice

Kromě operace karpálního tunelu, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 4.000 Kč, existují i jiné chirurgické zákroky v oblasti ruky.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny podobných zákroků:

  • Operace kubitálního kanálu: cca 8 700 Kč
  • Operace Guyonova kanálu: cca 8 700 Kč

Hradí operaci karpálního tunelu pojišťovna?

Ano, operace je hrazena ze zdravotního pojištění, pokud je prováděna klasickou otevřenou metodou. Endoskopická operace je nákladnější a pacient si ji částečně či zcela hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování operace karpálního tunelu?

Ano, možnost financování operace karpálního tunelu je možná na klinikách, které ji svým klientům poskytují. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která se specializuje na chirurgii ruky a vyžádat si bližší informace – zda a za jakých podmínek financování zákroků poskytuje.

Obecná doporučení

Mezi hlavními kritérii výběru vhodné kliniky, která odborně provede operaci karpálního tunelu, by kromě konečné ceny měla figurovat i profesní zkušenost a výsledky operujícího chirurga. Dále je třeba přihlédnout k recenzím jednotlivých pacientů, kteří operaci prodělali.

Nabídky pro zákrok Syndrom karpálního tunelu

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Syndrom karpálního tunelu. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Exkluzivní sleva 10% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
3 adresy v Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Klinické centrum ISCARE, a získáte slevu 10%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky