MUDr. Martina Neradová Richterová

(5.0) 100 % doporučuje
Transparent

Transparent doctor

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

2 adresy v Brno, Kuřim
Cena od 1.500 Kč do 6.000 Kč
MUDr. Martina Neradová Richterová pracuje od roku 2013 ve své soukromé praxi DermaConcept s. r. o. a  na klinice MEDICOM Clinic Brno, kde se od roku 2014 specializuje na korektivní dermatologii. Oboru kožního lékařství a estetické (korektivní) dermatologie se věnuje aktivně již mnoho let. Aktuálně se nejvíce zaměřuje na estetickou dermatologii a anti-aging. Pokud jde o konkrétní ošetření, je expertkou na dermatoskopii... (mezoterapie vlasové kštice Kraj Vysočina)

MUDr. Eva Pelikánová

(5.0) 100 % doporučuje
Žďár nad Sázavou
Cena od 1.500 Kč
Sídlíme ve Studentské ulici ve Žďáru nad Sázavou. Dostanete se k nám pohodlně autem i veřejnou dopravou. V okolí je dostatek parkovacích míst.MUDr. Eva Pelikánová je zkušená specialistka v oboru dermatovenerologie a estetické dermatologie. V současné době provozuje soukromou dermatologickou ambulanci ve Žďáru nás Sázavou a pracuje také na kožní ambulanci v Poličce.MUDr. Eva Pelikánová se věnuje například preventivní péči - kontrole a... (mezoterapie vlasové kštice Kraj Vysočina)

MUDr. Ivana Vybíralová

Žádné recenze
Jihlava
MUDr. Ivana Vybíralová vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Zde promovala již v roce 1994. Tato lékařka se specializuje na obor dermatoveneroogie. Vlastní certifikát, který ji opravňuje k výkonu soukromé praxe a lektora v daném oboru. zároveň vlastní i certifikát pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře. Vlastní také diplom celoživotního vzdělání. V současnosti působí tato lékařka v kožní ambulanci Polikliniky... (mezoterapie vlasové kštice Kraj Vysočina)