Gynatal s.r.o.
Gynatal s.r.o.

Gynatal s.r.o. Premium

(9 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Vrchlického 57, Jihlava, Kraj Vysočina Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: Čtvrtek 7.00 -18.00 hod. Ostatní dny dle domluvy
Evidenční číslo v ČLK 1136272167
Videokonzultace k dispozici
Gynatal s.r.o.
Gynatal s.r.o. Premium
(9 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 3189 návštěv profilu

Gynatal s.r.o.

Klinika Gynatal se nachází v Domě zdraví v Jihlavě v nově zrekonstruovaných prostorech.Na svém pracovišti poskytuje péči v oboru korektivní a estetické dermatologie. Svým pacientům nabízí úkony prováděné zkušenými lékaři s mnohaletou praxí, kteří využívají novodobé metody omlazení pleti. Klinika mimo jiné disponuje nejmodernějším laserovým zařízením značky Fraxis.

Nedílnou součástí pracoviště je ordinace, ve které realizuje výkony v oblasti gynekologie, na které je používané moderní technické vybavení. Použitím frakčního CO2 laseru lze na klinice podstoupit omlazení lábií, vaginální rejuvenaci nebo léčbu inkontinence moči. Mimo jiné je na klinice k dispozici expertní ultrasonografické vyšetření těhotných zaměřené na odhalení vrozených vývojových vad plodu.

Klinika Gynatal nabízí vysoký standard služeb, přičemž vám bude veškerý personál ambulance po celou dobu vašeho zákroku plně k dispozici.

Náš tým:

V oboru Gynekologie, prenatální diagnostiky a reprodukční medicíny vás ošetří MUDr. Michal Škurla spolu s kolegyní MUDr. Veronikou Remiášovou.

MUDr. Michal Škurla má velmi bohaté, několikaleté zkušenosti v oboru gynekologie. Kromě univerzitního vzdělání a bohatých zkušeností MUDr. Michal Škurla disponuje certifikací pro diagnostiku vrozených vývojových vad plodu Fetal Medicine Foundation.

MUDr. Veronika Remiášová vystudovala 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po dlouholeté praxi na Gynekologicko – porodnickém oddělení se nyní věnuje klientům kliniky Gynatal.

MUDr. Petra Škurlová se zabývádermatologií a estetickou medicínou. Vystudovala Univerzitu Pavla Jozea Šafárika a získala Licenci ČLK v oboru dermatovenerologie. Aby mohla nabídnout svým pacientům nejlepší péčí, pravidelně navštěvuje workshopy a kurzy v oboru dermatologie. Získala certifikát pro práci s CO2 laserem ve Florencii. Je držitelkou certifikátupro aplikacibotulotoxínu achemického peelingu. Dále absolvovala kurzy aplikace výpňových materiálů a kurz zaměřený na injekční lipolýzu.

Cílem kliniky je individuální přístup dle konkrétních potřeb a představ klienta. Veškeré procedury jsou voleny s cílem co nejpřirozenějšího výsledku.

Poskytují široké spektrum výkonů prováděných nejmodernější laserovou technikou. Mezi nejčastější zákroky nabízené na klinice Gynal patří mezoterapie, aplikace výplňových materiálů, aplikace botulotoxinu nebo frakční resurfacing. Odstranění nadměrného pocení aplikací botulotoxinu,vyšetření kožního povrchu a vyšetření pigmentových útvarů dermatoskopem. Odstranění nežádoucích útvarů a výrůstků frakčním laserem po zhodnocení útvarů erudovaným dermatologem.

Pacient může také počítat s pooperační péčí nebo konzultací v případě méně invazivních zákroků.

Ordinační hodiny:

Jsme vám k dispozici od pondělí do pátka

Možnost videokonzultace:

 • Ano

Asociace a ocenění:

 • Česká dermatovenerologická společnost
 • Česká gynekologická a porodnická společnost

Zkušenost:

 • 3 roky

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Odstranění kožních výrůstků

Odstranění kožních výrůstků a znamének CO2 laserem. Zákrok provádí erudovaný dermatolog po zhodnocení kožních projevů dermatoskopem. Výhodou metody je minimální jizva.
Od: 1.000 Kč

Lipolýza

Injekční lipolýza slouží ke změnám kontur těla a redukci menších tukových oblastí. Jedná se o techniku, která zbavuje tělo nadbytečného tuku a celultídy. Látka se aplikuje do tukové tkáně pomocí jemných jehliček. Pro uspokojivý efekt je potřeba proceduru opakovat 2-4x.
Od: 1.500 Kč

Vlasová mezoterapie

Vlasová mezoterapie je technika, při které se aplikují účinné látky přímo do pokožky hlavy. Injekční roztok obsahuje růstové faktoy, výtažky z kmenových buněk, aminokyseliny, vitamíny zinek a další účinné látky.
Od: 1.700 Kč

Recenze (9)

4.8
9 Recenzí · 100 % doporučuje
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Paní doktorka má neuvěřitelný cit pro estetiku. Před zákrokem vše vysvětlila, samotné zvětšení proběhlo rychle a velice precizně. Výsledek předčil moje očekávání, rty jsou dokonalé, objemné a já už teď vím, že se budu k paní doktorce moc ráda vracet...Číst dál

Gynatal s.r.o.
Gynatal s.r.o. · 19. 4. 2024

Mockrát děkuji, paní Fejtová. Jsem ráda, že jste s výsledkem spokojena.

Odstranění kožních výrůstků

Paní doktorka Škurlová, u které jsem byla na odstranění znamének podruhé, opět projevila vysokou profesionalitu a péči. Její přístup byl velmi přívětivý a ochotně mi vysvětlila celý průběh zákroku. Svou pečlivostí a empatií mi dodala důvěru v průběh...Číst dál

Odstranění kožních výrůstků

Dr. Skurkova - skuseny dermatolog s ludskym pristupom pracuje v prijemnom prostredi modernej ambulancie. Osetrenie roznych malych koznych vyrastkov robi laserom velmi dosledne.

Mezoterapie

Velmi milá paní doktorka a příjemné prostředí.

Kompletní příběh (Mezoterapie):
Gynatal s.r.o. MuDr Škurlová
Zobrazit další recenze
Požádejte: Gynatal s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Gynatal s.r.o. MuDr Škurlová

Po covidu mě začaly padat více vlasy v přední části na koutech a v pěšince. Pí doktorka mě doporučila injekce mezoterapie s růstovými faktory a to 2 procedury po 6 týdnech a poté udržovací. Paní doktorka byla velice milá a i když procedura...

Číst dál

Obrázky (14)

Požádejte: Gynatal s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!