Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Křivé nohy

E30
10. 8. 2011 · Poslední odpověď: 22. 7. 2012

Dobrý den,

Je mi 30 let a celý život se trápím s křivýma nohama. Jedná se o vadu Genu Varum , čili nohy do O. Na internetu jsem našla jistého doktora Vitaliy Veklich, který tyhle vady operuje na Ukrajině. Cena je ovšem velmi vysoká, jedná se skoro o půl miliónu korun. Tenhle risk se mi podstoupit nechce,tak by mě zajímalo,pokud na Ukrajině tyhle operace běžně provádí i v Rusku,neexistuje něco podobného u nás? Jsem ochotna zaplatit dost vysokou částku a zajet kamkoli v ČR.

Reklama

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 2. 2012
V době vývoje jedince bych do kostí nesahal. Nicméně se obraťte na zkušeného ortopeda. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 27. 2. 2012
Dobrý deň. Navštivte ortopeda. Táto vrodená chyba nie je náplňou oboru plastickej chirurgie.
PS Samotný korektivný výkon predstavuje závažný zásah na velkých kostiach končatiny a kĺboch kolien s nezanedbateľnými veľkými rizikami a dlhou rekonvalescenciou.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 11. 2011
To potřebuje předem vyšetřit a eventuelně určit postup. Tento problém, nelze na stránkách písemně řešit.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 8. 2011
Zkuste se objednat k nám na konsultaci. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 8. 2011
Jeden z typů operace je tzv podstavná osteotomie kdy se holenní kost zalomí pod kolenem a tím se změní tvar celé končetiny. Jiným typem je nařezání holenní kosti na válečky do kosti se nabije drát a podle něho se vytvaruje končetina. Mějte však na paměti, že změnou tvaru nohy se změní i nášlap nohou, celá klenba je jinak a může dojít k častějším bolestem při chůzi. Možná, že jsou i jiné metodiky, ale toto je co znám já. Ortopedi sami toto neradi jako estetické operace provádějí. Na to zda jet na ukreajinu nedokážu odpovědět....
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
10. 8. 2011
napiste primo

a tam zacneme. Muzete psat v jakemkoliv jazyku i cestine.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha
Žádné recenze
10. 8. 2011
radi Vam poradime, napriklad v Nemecku
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 10. 8. 2011
Dobrý den, zcela jistě navštivte jakéhokoliv zkušeného ortpeda a jistě Vám na všechny otázky odpoví. dr Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
10. 8. 2011
Dobrý den,asi bych se obrátila o radu a vyšetření na některou kliniku ortopedie, kde vám jistě seriozně odpoví na vaši otázku.Pana doktora,který je cizinec ani jeho práci neznám a nemohu hodnotit.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi