Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Píchavá bolest po abdominoplastice

Mona240108
15. 7. 2015 · Poslední odpověď: 20. 4. 2019

Dobrý den,mám již 9 měsíců po abdo,hojeni bylo zdlouhavé a stále neni břicho plně citlivé. Vše už bylo relativně v klidu,ale ted mě již týden nesnesitelně pichá v horní časti břicha( pod trojuhelnikem ) neskutečně citím bolest vnitřní jizvy,špatný pohyb nebo zakašlání a bodne mě jakoby jehla. Ráda by jsem věděla zda i po tak dlohe době může docházet k potížím eventuelně zpět k prasknuti zašiteho svalu. Take prosím o radu,co dělat aby břicho plně citlive,stále neni jakoby moje. Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 7. 2015
Nejlepší odpověď
Kolega Víšek to napsal dobře, dokonce si troufám tvrdit, že se ani tak nejedná o alibismus, jak skromně uvedl. Operatér ví nejlépe "jak to vypadá uvnitř", dále Vás vyšetří a pak lze radit. Samozřejmě si můžete zobjektivizovat situaci někde jinde, ale u operatéra je to optimální. Takto na dálku je každá rada spekulací a může ublížit.
V případě, že půjdete jinam pak se určitě s tímto problémem obraťte na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Prosím, hodnoťte naše příspěvky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den.Také doporučuji navštívit svého operatéra aby posoudil váš stav,i po tak dlouhé době by při vašem špatném hojení mohlo dojít k uvolnění vnitřního stehu.Zdraví Mudr. Šulcové-Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, doporučuji návštěvu u Vašeho operatéra. Po větší námaze či prudkém zakašláni by mohl povolit nějaký vnitřní steh i po delší době zvláště, jak píšete, když hojení bylo zdlouhavé. Držím palce, zdraví JB
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní, po abdominoplastice jakéhokoli typu by po 3/4 roce mělo být vše v pořádku. Vaše potíže po takové době jsou neobvyklé. Zcela alibisticky Vám doporučuji kontrolu a vyšetření u svého operatéra, který by měl vyloučit případný nějaký vážnější problém. Opravdu nevím, oč by mělo jít.
Držím Vám palce, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2008
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2023
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 6. 2023
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2017
Zvětšení prsou
28 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 9. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 11. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 7. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi