MUDr. Jiří Borský Ph.D.

MUDr. Jiří Borský Ph.D.

(86 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1119633152
MUDr. Jiří Borský Ph.D.
MUDr. Jiří Borský Ph.D.
(86 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr, Jiří Borský Ph.D. je uznávaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi a praxí jak v České republice, tak v zahraničí. Provádí široké spektrum plastických zákroků včetně plastik nosu, uší, víček, prsou (zvětšení, zmenšení a modelace) nebo břicha. Má za sebou stovky úspěšných plastických a estetických operací a je vyhledávaným chirurgem také v oblasti obličejových rozštěpů u dětí.

MUDr. Jiří Borský Ph.D. je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Atestace složil nejdříve z chirurgie I. a II. stupně a v roce 1994 v oboru plastická chirurgie. Profesní zkušenosti získal nejprve v Praze, posléze také v chirurgické nemocnici v Chomutově, kde působil jako zástupce primáře. Později pracoval jako plastický chirurg na klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Ve stejném zdravotnickém zařízení působil také jako plastický chirurg na Klinice plastické chirurgie, kde se více než 12 let specializoval na operativu obličejových rozštěpů. Zároveň působil i na soukromých pražských klinikách. V současné době pracuje na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE a na Dětské stomatologické klinice ve FN Motol Praha a Klinice dětské traumatologie Fakultní Thomayerovy nemocnice, kde se věnuje plastickým operacím dětských vývojových vad.

Z českých lékařských společností je členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně ČLS JEP, České lékařské komory, Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a České společnosti chirurgie ruky. Co se týče mezinárodních lékařských společností, je členem Mezinárodní společnosti pro plastickou a estetickou chirurgii ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) a Mezinárodní společnosti pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society).

Samozřejmostí je jeho pravidelná účast na mezinárodních konferencích, kongresech i seminářích v oblasti plastické i estetické chirurgie. Je autorem a spoluautorem mnoha článků a odborných publikací.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1994

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (86)

5.0
86 Recenzí · 100 % doporučuje

Velké díky panu doktorovi za skvělý přístup a profesionální vysvětlení operace. Vůbec jsem se zákroku nebála. Všechno dopadlo dobře a hlavně se nos rychle zahojil.

Rhinoplastika

S výsledkem po rhinoplastice jsem velice spokojená. Výsledek je pěkný už po dvou týdnech. Už jenom počkat na ten finální.

Ráda bych pochválila lékaře, ale i ostatní personál. Jsou klidní, vstřícní, vše vysvětlí. Na klinice jsem se cítila velmi dobře. Moc pěkné prostředí. Pokud bude třeba, ráda se vrátím.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (6)

Videa (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Článek (1)

O rozštěpu a faceliftu s odborníkem

O rozštěpu a faceliftu s odborníkem

Kdy operovat rozštěp? Jaké existují možné korekce rozštěpu v dospělosti? O kolik vás udělá facelift mladší? Dá se kombinovat s operaci očních...
9. 11. 2021
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.