MUDr. Jiří Borský Ph.D.

MUDr. Jiří Borský Ph.D.

(86 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Italská 69, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1119633152
MUDr. Jiří Borský Ph.D.
MUDr. Jiří Borský Ph.D.
(86 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 3840 návštěv profilu

MUDr, Jiří Borský Ph.D. je uznávaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi a praxí jak v České republice, tak v zahraničí. Provádí široké spektrum plastických zákroků včetně plastik nosu, uší, víček, prsou (zvětšení, zmenšení a modelace) nebo břicha. Má za sebou stovky úspěšných plastických a estetických operací a je vyhledávaným chirurgem také v oblasti obličejových rozštěpů u dětí.

MUDr. Jiří Borský Ph.D. je absolventem Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Atestace složil nejdříve z chirurgie I. a II. stupně a v roce 1994 v oboru plastická chirurgie. Profesní zkušenosti získal nejprve v Praze, posléze také v chirurgické nemocnici v Chomutově, kde působil jako zástupce primáře. Později pracoval jako plastický chirurg na klinice popálenin ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Ve stejném zdravotnickém zařízení působil také jako plastický chirurg na Klinice plastické chirurgie, kde se více než 12 let specializoval na operativu obličejových rozštěpů. Zároveň působil i na soukromých pražských klinikách. V současné době pracuje na Klinice estetické medicíny a plastické chirurgie YES VISAGE a na Dětské stomatologické klinice ve FN Motol Praha a Klinice dětské traumatologie Fakultní Thomayerovy nemocnice, kde se věnuje plastickým operacím dětských vývojových vad.

Z českých lékařských společností je členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně ČLS JEP, České lékařské komory, Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP, Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a České společnosti chirurgie ruky. Co se týče mezinárodních lékařských společností, je členem Mezinárodní společnosti pro plastickou a estetickou chirurgii ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) a Mezinárodní společnosti pro plastickou, rekonstrukční a estetickou medicínu IPRAS (International Plastic, Reconstructive and Aesthetic Society).

Samozřejmostí je jeho pravidelná účast na mezinárodních konferencích, kongresech i seminářích v oblasti plastické i estetické chirurgie. Je autorem a spoluautorem mnoha článků a odborných publikací.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1994

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Recenze (86)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Velké díky panu doktorovi za skvělý přístup a profesionální vysvětlení operace. Vůbec jsem se zákroku nebála. Všechno dopadlo dobře a hlavně se nos rychle zahojil.

S výsledkem po rhinoplastice jsem velice spokojená. Výsledek je pěkný už po dvou týdnech. Už jenom počkat na ten finální.

Ráda bych pochválila lékaře, ale i ostatní personál. Jsou klidní, vstřícní, vše vysvětlí. Na klinice jsem se cítila velmi dobře. Moc pěkné prostředí. Pokud bude třeba, ráda se vrátím.

Zkušenost s klinikou a celkově s komunikací jsem měla od začátku dobrou. Pan doktor byl pečlivý a operaci břicha udělal skvěle - jizva se hojí dobře a já se cítím každým dnem lépe.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiří Borský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (25)

Abdominoplastika - plastika břicha

U pana doktora Borského jsem byla na abdominoplastice / plastika břicha/ v květnu 2020. Hned po konzultaci s panem doktorem jsem věděla, že do toho jdu. Operace a po operační období bylo téměř bez bolesti. Na klinice jsem strávila jeden den...

Číst dál
Excelentní nos od dr. Borského

Pan doktor Borský je bůh!!! Sestřičky pozitivně naladěné a udělaly vše co mi na očích viděly. Měla jsem možnost vidět několik nosů z různých klinik. Můj nos od dr. Borského je excelentní a přesně podle mých představ. Je to doktor na svém místě...

Číst dál
Bezbolestná operace nosu u MUDr. Borského

U pána doktora jsem podstoupila operaci nosu. I když jsem se velmi bála před operací mi sestřičky vše vysvětlili. Přišel se za mnou podívat i pan doktor Borský. Na sále jsem byla příjemně překvapená jak si se mnou vtipně povídají. Bylo to pro...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Jiří Borský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (30)

Asimetrie prsou
Odpověď odborníka · 3. 8. 2015

Dobrý den, z fotografie je asymetrie zřejmá, není však podle mého názoru velmi výrazná. Záleží na Vás, zda jste spokojena s velikostí a tvarem...

Číst dál
Asimetrie prsou Asimetrie prsou
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

O rozštěpu a faceliftu s odborníkem

O rozštěpu a faceliftu s odborníkem

Kdy operovat rozštěp? Jaké existují možné korekce rozštěpu v dospělosti? O kolik vás udělá facelift mladší? Dá se kombinovat s operaci očních...
9. 11. 2021
Požádejte: MUDr. Jiří Borský Ph.D. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!