Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolest po labioplastice

FAQ
FAQ
9. 12. 2016 · Poslední odpověď: 20. 9. 2017

Jak dlouho obvykle trvá, než operovaná místa přestanou být hodně citlivá až bolestivá na dotyk? Lze bolest případně tlumit běžnými analgetiky? Za jak dlouho by měl ustoupit otok?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Plzeň . 9. 12. 2016
Nejlepší odpověď
Bolest se dá velmi dobře tlumit běžnými analgetiky, které vám doporučí operatér. Nemělo by se jednat o salicylaty z důvodu krvácení. Otok běžně ustoupí do 2 týdnů od operace.

Hezký den, MUDr. Kamila Šormová
Premium
Kladno . 24. 7. 2017
Většinou bolesti ustoupí do 2 dnů, při komplikacích jakými je napříkld zánět to trvá samozřejmě déle. Je možné používat běžná analgetika - Ibalgin, Algifem, paralen
Obecně je dobré vědět, že po operaci by měla být partie zevního genitálu a hyždí co nejméně namáhána tlaky a tahy... typicky si dávet velký pozor při dosedu na židli, při zavazování tkaniček a podobně. To jsou situace, kdy hrozí roztržení a proříznutí stehů
MUDr. Radek Poláček

Související dotazy

Labioplastika a jízda na kole

xxxxx
26. 9. 2014 · Poslední odpověď: 29. 9. 2014

Dobrý den, ráda bych věděla, po jaké době po zákroku lze jezdit na kole? Děkuji za informaci.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 29. 9. 2014
Zdravím Vás. Našim pacientkám po labioplastice nedoporučujeme jezdit na kole alespoň měsíc od operace. Po této době se již zcela určitě nemůže operační výsledek jízdou na kole poškodit. To ale neznamená, že by sedlo nemohlo následně způsobit vznik nepříjemných pocitů. Vše je hodně individuální. Vždy pacientkám říkám: "Poslouchejte své tělo, ono vám samo řekne nejlépe, co už snese a co ještě ne." Přeji pěkný den. MUDr. Otakar Lucák, plastická chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Jak napravit nepovedenou labioplastiku?

anonym301909
anonym301909
5. 8. 2015 · Poslední odpověď: 6. 8. 2015

Dobrý den, trápila mě trochu větší labia, abych se cítila lépe, rozhodla jsem se pro zákrok - úpravu/zmenšení. Lékař mi je ale bohužel místo úpravy odstranil celé :-( oblast klitorisu netknutá, zbytek-spodní část odstraněna - nijak to nenavazuje - vypadá to, jako vyříznuté = pozůstatek, jako zakrnělý penis :-( ). Jsem nešťastná, trápí mě to mnohem více, než před samotnou operací, stydím se a na sebevědomí mi to opravdu nepřidává. PROSÍM, jde to nějakým způsobem napravit (v případě operace - na kolik by zhruba vyšla?). Mockrát děkuji za odpovědi....

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 6. 8. 2015
Vážená paní - slečno,
máte-li vážný zájem, objednejte se, prosím, na konzultaci, rád se vám budu věnovat a po vašem vyšetření budeme znát možnosti řešení.
Bohužel nejste první s nepovedenou labioplastikou - ne vždy je řešení snadné a možné, ale zkusíme něco vymyslet.
Zdraví
Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 5. 2022
Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 1. 2013
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 6. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 7. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi