Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nevzhledný pupík

Uzivatel
29. 7. 2008 · Poslední odpověď: 4. 3. 2011

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné upravit pupík? Po porodu mi zůstal vylezlý a není to hezký pohled. Zajímalo by mě kolik taková operace stojí, jak dlouhá je rekonvalescence a kolik stojí konzultace s lékařem? Předem Vám moc děkuji

Martina

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 4. 3. 2011
Dobrý den, to se spíše obraťte na portál lékařů oboru psychiatrie. Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 2. 2011
Každé pracoviště k tomu přistupuje jinak. Z mého pohledu by se mělo jednat od 3 do 5 dnů hospitalisace. Zdraví Dr. Tomáše
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 2. 2011
Většinou to bývá tzv. kýla pupeční, nebo stav kdy se do místa jizevnatéhop kroužku pupíku dostane kus tuku, který má být pod vazivovou stěnou břicha tzv. preperitoneální lipom. Tyto výkony většinou hradí pojišťovna na chirurgických odděleních a záleží na přístupu chirurga, jak je veliká a viditelná operační jizva. Samozřejmě hraje významný podíl na výsledek hojení jedince. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 25. 2. 2011
Dobrý večer.Domnívám se,že se jedná o pupeční kýlu, operaci hradí zdravotní pojišťovna,ale pouze na pracovišti,které má tento výkon nasmlouván.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Chrudim . 4. 8. 2008
Dobrý večer, délka rekonvalescence se odvíjí od rozsahu výkonu. Může se také jednat o pupeční kýlu a potom by rekonvalescence trvala až 6 týdnů. Jinak cca 2. Nashledanou, dr. Remeš
v GHC nikoliv, ve FNKV ano, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
velmi pravděpodobně se jedná o pupeční kýlu, operaci včetně dalších nákladů hradí zdravotní pojištění, ale pouze na pracovišti, které má tento výkon nasmlouván, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Vytvoření nového pupíku

karca
21. 10. 2013 · Poslední odpověď: 31. 12. 2013

Dobry den jako dite jsem mela vyhrezly pupik a doktori cekaly ze se stahne bohuzel se tak nestalo a v sesti letech sem sla na operaci po ktere mi zustala jizva s mirnym dulkem da se vytvorit znovu pupik?

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den. Ano dá se ale ne bez vyšetření.U nás konzultace zdarma ,objednání u s Herbergerové Po-Pát od 16,00-20,00 hod.Zdraví Mudr. Šulcová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi