Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plastika ležatého pupíku

Nikinca
Nikinca
14. 5. 2021 · Poslední odpověď: 12. 8. 2021

Dobrý den, Po piercingu v pupíku a jeho nepovedené korekci na Smíchovské klinice mi zůstala nevzhledná jizva a pupík rozlezlý do stran. Jeho ležatý oválný tvar vytváří iluzi obézního břicha, které tlusté není. Na fotce vlevo je stávající tvar pupíku. Na fotce vpravo jsem v aplikaci jen vyměnila pupík za jiný, fotka není jinak upravená, ani zeštíhlená. Prosím všimněte jak výrazný rozdíl udělá pupík. Opticky mi tento pupík přidává 10kg. Najde se prosím šikovný chirurg, který ho dokáže opravit na oválný svislý tvar? Nebudu váhat a přijdu na konzultaci. Děkuji za Vaše odpovědi.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den
chápu co si přejete, obávám se ale, že to nebude tak jednoduché a asi žádný zkušený plastický chirurg Vám nemůže garantovat, že to dopadne dle Vašeho přání. Na výsledném tvaru se podílí spousta faktorů nejenom to jak se to udělá a jak to vypadá na operačním stole.

S pozdravem

M Molitor
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

korekce jizvy po abdominoplastice - sháním mudr

Hatefulyyy
Hatefulyyy
2. 9. 2017 · Poslední odpověď: 11. 9. 2017

Dobrý den,jsem skoro rok po ABDOMINOPLASTICE vč liposukc,bohužel jizva je ošklivá a vystouplá,sháním šikovného MUdr. co mi udělá korekci,(Středočeský kraj,Praha),moje Mudr. co prováděla chce jizvu korigovat roztokem,ale to je na x sezení a je z daleka (150km),ani nevěřím,že roztok pomůže. ZAJÍMÁ mě CENA a především EFEKT,děkuji za info Ráda se co nejdříve s někým domluvím.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 3. 9. 2017
Nejlepší odpověď
Asi nejlepší možností je frakční laser, ale i tam bude nutné několikeré opakování. Laser lze kombinovat s dalšími postupy, aby léčba byla co nejrychlejší. pokud byste chtěla termín u nás na dermatologii na konzultaci přes paní Soukupovou :*********
S pozdravem doc. Roman Šmucler
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 10. 2018
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 4. 2014
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 2. 2019
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 12. 2017
Abdominoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 10. 2019
Odstranění znamének
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 11. 2011
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2019
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 3. 2011
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2021
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 6. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi