Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jak řešit povislé břicho a strie?

Niobe
9. 7. 2010 · Poslední odpověď: 13. 7. 2010

Krásný den, jsem měsíc po druhém porodu. Díky vysoké porodní váze mých dětí a špatné elasticitě mé kůže mi však vznikly na dolní části břicha-od pupíku dolů-nevzhledné strie, bohužel mi také praskla dirka po piercingu pupíku, který mám nyní též zničený a nad prasknutím mám dvoucentimetrovou podélnou strii. Problém týkající se mého břicha mi již po prvním porodu velmi snížil sebevědomí a narušil můj intimní život-prostě se stydím. Po druhém miminku bych tedy ctěla toto změnit, nechat si břico opravit. Mohu odeslat i foto břicha.Kolik by zákrok stál a vyřešil by můj problém? Byla jsem aktivní sportovkyně a nyní je krom těcto problémů mé břico i značně povislé, vytahané.

Předem děkuji za vaše odpovědi. Tenková

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
2 adresy v Jihomoravský kraj . 9. 7. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
rád Vám pomohu s Vaším problémem a myslím, že zlepšení může být zřetelné, ale zároveň mám několik důvodů, proč bych plastiku odložil. Zaprvé jste teprve měsíc po porodu a tělo se ještě nevrátilo do svého normálního stavu a podoby a zadruhé dobrý výsledek předpokládá dodržení klidového pooperačního režimu a to vyžaduje dostatek času, který v této době raději věnujte péči o Vaše novorozeně. Užijte si mateřství a pak se teprve domluvme na operaci. Krásný víkend Dr.Justan,
WhatsApp
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 13. 7. 2010
Dobrý den,

velice rádi Vám poradíme a sdělíme cenu, svou fotografii můžete zaslat na E-mail:

S přátelským pozdravem,
ambulance Medicom VIP
Klinika GHC Praha
Praha . 12. 7. 2010
Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Operace je možná samozřejmě až s určitým odstupem po porodu. Ráda bych Vám ale nabídla nezávaznou vstupní konzultaci s některým z našich plastických chirurgů. Na této konzultaci lékař zhodnotí stav a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Konzultace stojí 300,- Kč, nejbližší termíny jsme schopni zajistit již během týdne.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
11. 7. 2010
Dobrý den, budete-li mít zájem , mohu posoudit Vaše fotografie s navržením optimálního postupu po zaslání oněch na mail naší recepce. Potřeba jsou dostatečně kvalitní fotky zepředu a z boku. Poté bych Vás v případě zájmu pozval na osobní konzultaci, která je nezbytná. Mějte se hezky, Dr. PACHMAN, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Abdominoplastika
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 10. 2019
Odstranění strií
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2014
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2019
Abdominoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 7. 2018
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2013
Odstranění strií
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2019
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2023
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2023
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi