Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Starší jizva kolem pupíku

Barubu
19. 3. 2021 · Poslední odpověď: 23. 3. 2021

Dobrý den, prosím o radu. Mám kolem pupíku starší hodně viditelnou a ne hezkou jizvu. Rada by jsem věděla zda se dá taková jizva odstranit a nebo co nejvíce zmírnit, aby nebyla tolik vidět. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 3. 2021
Dobrý den,
nutné vidět a vyšetřit. Doporučuji osobní konzultaci. Důležité je, abyste se na lékaře obrátila včas, protože s jizvami mladšího data se snáze bojuje. Dermatolog vám vždy doporučí konkrétní zákroky a správnou péči.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
MUDr. Matúš Baran MBA
Praha . 22. 3. 2021
Dobrý deň.
Neviem presne, ako starú máte jazvu, ale my doporučujeme ako druhý krok- to znamená na staršie jazvy používať špeciálny gel Strataderm, dá sa zakúpiť u nás na klinike.
Ak je jazva nie veľmi pekná, je možné ju operativne upravit- tu je potrebná osobná konzultácia s doktorom. Znamená to ale ďalšie hojenie- takže nová jazva, ktorá sa už ale može, ale nemusí zahojiť lepšie. Horšia by ale byť nemala.
Pekný deň prajem!
Mudr. Baran Matúš
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Oprava pupíku

Ali691586
Ali691586
3. 5. 2018 · Poslední odpověď: 2. 8. 2018

Dobrý den, zajímá mne zda je možné provést opravu pupíku. Již od narození ho mám vystouplý ven, místo aby byl dovnitř. A zdá se tento zákrok provádí v celkové narkóze nebo jen lokální. Děkuji

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 24. 5. 2018
Nejlepší odpověď
To bude asi malý "preperitoneální lipom" to dělají chirurgové na pojišťovnu, plastici to účtují jako chirurgický výkon.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Rozestup břišních svalů a kýla po třech dětech

Renata401069
Renata401069
30. 8. 2016 · Poslední odpověď: 1. 9. 2016

Dobry den, chtěla jsem se zeptat jsem mlada maminka tří děti (5.5, 3.5 a 1.5) Takže moje bříško dostalo v krátké době velkou zátěž.U třetího těhotenství se mi udělala kýla stím,že doposud nezmizela a navíc se přidal rozestup břišních svalů. Po porodech jsem vždy hodně cvičila a dodržuji správnou životosprávu.Ale už mě trápí,že přesto úsilí se po každém jídle břicho vyklene jako kdybych čekala čtvrté miminko. Proto jsem se chtěla zeptat co se stím dá dělat a kolik to zhruba stoji nebo zdali se to hradit i pojišťovnou. Předpokládám že po zákroku by už nebylo další těhotenství vhodne? Mockrát děkuji s pozdravem Renata

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 31. 8. 2016
Nejlepší odpověď
Dobry den, rovnez doporucuji s Vasim zdravotnim problem obratit se na statni pracoviste plasticke chirurgie, pokud jste z Prahy doporucuji Kliniku plasticke chirurgie FNKV nebo se lze obratit na Bulovku ci Motol. S pozdravem Dr.Horyna Pavel

Odstranění převisu, kdy se pod ním tvoří kvasinky občas se utvoří opruzeniny

PavlinaBorovska
29. 7. 2020 · Poslední odpověď: 31. 7. 2020

Dobrý den, mám velké rozestupy na břiše po 3 porodech, velký převis, kdy se pod ním tvoří kvasinky, občas se utvoří opruzenina, která je hodně nepříjemná, na koho se prosím obrátit, zda by nebylo možno tento převis odstranit, děkuji Pavlína

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 7. 2020
Dobrý den,
problém by vyřešila abdominoplastika tj. plastika břicha. Operace břicha trvá 2 až 3 hodiny a provádí se v celkové anestézii. Nutné ale vidět a vyšetřit.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 6. 2007
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2007
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2010
Modelace prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 5. 2017
Odstranění kožních výrůstků
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 6. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2022
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 9. 2021
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi