Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kompresni pradlo po SlimLipo - krvácející jizvy

Karla1991
8. 5. 2022 · Poslední odpověď: 10. 5. 2022

Dobry den, chci se zeptat, jsem dnes 5. den po liposukci Slimlipo vnejsich stehen a stale mi dve jizvy krvaci, vsechny jizvy stale lepim jak fixacni i prouzky na ranky tak i obdelnikovymi naplastmi, abych si ty fixacni neservala dolu. Na koupani sundavam pouze ty obdelnikove, nedostala jsem rozepinaci kompresni pradlo, proto kdyz jdu na toaletu, musim pradlo neustale sundavat, je to tak v poradku? Mam problem i s kompresnim pradlem neustale mi sjizdi dolu v pase jsem hodne utla, ale mam boky zadek a stehna, dali mi velikost L, neustale neginy taham nahoru, zitra mam jit do prace a nedovedu si predstavit porad tahat ty leginy nahoru, co ted delat? Dekuji

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den vážená slečno,

co se týče krvácení, předpokládám, že se nejedná o žádný velký výtok krve z ran, spíše jenom otisk krve na krytí, co může být i delší dobu několika dnů a postupně ustane. Pokud není krvácení větší a/nebo nejsou jiné známky potíží jako zarudnutí, intenzivní bolesti nebo horečka pak není nutné se obávat.
Co se týče prádla pak někdy je skutečně problém zajistit přesně padnoucí prádlo, zejména pokud postava není úplně typická. Nicméně existuje prádlo, které je rozepínací a prádlo, které má pásky přes ramena, aby nesjíždělo dolů. Asi žádná klinika nedisponuje operačním prádlem všech tvarů a velikostí, nicméně můžete se podívat na stránky lipoelastiku a jejich katalog a možná si vyberete lépe padnoucí návleky.
Přeji hezké dny a držím pěsti.

S pozdravem

M. Molitor, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi