Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

nerovnosti liposukce po 2 letech

krusnohorka1
11. 2. 2024 · Poslední odpověď: 15. 2. 2024

Dobrý den, před 2 lety jsem podstoupila liposukci břicha,bylo mi v té době 40 let, kompresní prádlo jsem nosila poctivě 3 měsíce, protože přetrvával dlouho otok, masírovala dle instrukcí malé vystoupliny, aby nezatvrdly. Určité nerovnosti přesto zůstaly,nevím jestli jsou to srůsty vaziva, jizvy nebo zbytky neodsátých tukových buněk. Dá se toto zjistit nějakým vyšetřením (sono..?)a poté případně doupravit nějak jinak než chirurgickým zákrokem..? Děkuji moc za odpověď!

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 15. 2. 2024
Dobrý den,
Určité nerovnosti mohou přetrvávat velmi dlouho, nebo mohou být i trvalé. Jinak bĕhem liposukce není možné odsát vše, vždy musí urcitá vrstva tuku mezi svaly a kůží zůstat, jinak dochází k vĕtšímu projizvení a to je nejčastĕjší důvod nerovností. Sono vyšetření je zbytečné. Ev. další výkon se musí posoudit na konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den,

téměř jistě se jedná o vámi zmiňované srůsty. Zbytky tuku v podkoží musí zůstat prakticky vždy, to není problém. O žádné FUNKČNÍ nechirurgické léčbě nevím.
S pozdravem
Ivo Menšík
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 6. 2008
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2021
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 4. 2013
Liposukce
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 3. 2016
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2012
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 5. 2022
Zvětšení hýždí
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi