Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Liposukce slim lipo břicha - nespokojenost s výsledkem

Anonymní
14. 5. 2022 · Poslední odpověď: 19. 7. 2022

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli jste se někdy setkali po liposukci slim lipo s velkými nerovnostmi na břiše. Jsem týden po zákroku a břicho mám jako by mi ho někdo zmuchlal a zahodil (jako když pokrčíte papír). S paní doktorkou jsme napřed řešily, jestli se pustit do abdominoplastiky a nebo do liposukce. Paní doktorka říkala, že by mi neměla kde vzít kůži na abdominoplastiku, že bude lepší liposukce. Po zaslání fotky, jak to vypadá po dvou dnech, říkala, že neví zda jsme neměli jít do abdominoplastiky. Jsem nyní na rozpacích moc jsem se těšila, že budu mít konečně pěkné břicho a zatím to vypadá hůř než před tím a děsivě. Už nikdy nebudu moc mít dělené plavky :-( . Mám ještě nějakou naději, že se to spraví? Děkuji za odpověď

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Dobrý den vážená paní,
Je nyní v první řadě nutné o břicho správně pečovat, nosit pečlivě návlek, návlek musí být dobře vypnutý, ale i kůži pod návlekem je nutné rovnat a vypínat aby se nenahrnovala a nedělala valy, jak jsou vidět na obrázcích. Je to hodně důležité, jinak se může v tomto postavení kůže zajizvit a je to problém.
Pokud zůstane po liposukci jenom povolená kůže, dá se to řešit následnou abdominoplastikou. Určitě naleznete oporu v paní doktorce, která výkon prováděla.

Přeji hezké dny

M. Molitor, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 4. 2015
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2014
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 5. 2015
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 3. 2018
Neinvazivní liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2017
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 2. 2021
Neinvazivní liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi