Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Plasma nebo Prophilo?

Rosalie
5. 11. 2021 · Poslední odpověď: 9. 11. 2021

Dobrý den, chtěla bych podstoupit některý z těchto zákroků( Profhilo nebo plasma s kys. hyal.),ale rozhoduji se, který je lepší. Jedná se mně o korekci vrásek a celkové oživení pleti. Na čelo mně byl doporučen botox, ale ten zatím nechci. Dá se využít některá z uvedených metod i na čelo? Věk 38 let, některé vrásky už jsou hodně viditelné. Děkuji předem za názor. Eva

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Brno . 8. 11. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den, největší rozdíl je v množství a složení kys.hyaluronové profhilo pleť více vypne a je spíš na hlubší vrásky, plasma s kys.hyaluronovou zas více pleť rozzáří a udělá fresh look. Pokud vás trápí hlavně čelo tak tam by jsem také nejdříve aplikovala botox na mimické vrásky a v dalším sezení plasmu s kys hyaluronovou výsledek bude pak lepší. Lze to provést i bez botoxu, ale pak není výsledek tak dobrý a vydrží kratší dobu. Každopádně záleží jak maté hluboké vrásky a kvalitu pleti, každý člověk je jiný a je nutno volit individuální přístup.
U nás na klinice provádíme oba výkony, v případě dotazu mně kontaktujte.
Přeji krásný den,
Veselá
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
lépe by se odpovídalo, pokud byste přiložila fotografii.
Pokud řešíte hlavně vrásky na čele - upřímně - nic v této lokalitě nevypne vrásky tak, jako botulotoxin. Proto jej všichni tak doporučují.(Ošetření je rychlé, většinou jednorázové a cenově dostupné)
Profhilo je zákrok, který vám udělá lehký lifting pleti, plasma pleť vyživí a projasní. Pokud byste řešila i případný pigment či červené žilky nebo póry, na toto by se hodilo mikrojehličkování, to je skvělé ošetření, které dodá pleti výživu, zatáhne póry, zredukuje pigment i žilky, barevně pleť sjednotí.
Na čelo se dají použít všechny metody. Úplně nejlepší by bylo, kdybyste je mohla všechny vyzkoušet a nakonec si říci:, ano, toto mi vyhovuje nejvíce, na to budu chodit......Ale to je ideální situace, která se nepotkává s realitou......
Pokud byste k nám přišla, podíváme se na hloubku a množství vrásek, strukturu pleti a dle vašeho očekávání doporučíme.

S pozdravem

MUDr. Milena Vojtíšková
Praha . 5. 11. 2021
Dobrý den, Rosalie,

základem estetických zákroků, ale i chirurgických je konzultace, kdy společně s lékařem usoudíte jaký zákrok je nejvhodnější právě pro vás.

Plasmaterapie, Prophilo i mezoterapie na základě kyseliny hyaluronové se dají aplikovat i do oblasti čela.
Prophilo je spíše na hlubší vrásky a jedná se o kyselinu hyaluronovou. Plasma je vhodnější na jemnější korekci vrásek a oživení pleti, neobsahuje kyselinu hyaluronovou, ale látky tělu vlastní.

Nedá se říci, že by jeden vámi změněný zákrok byl lepší. Každý působí trochu jinak. Proto je důležité, aby jste se s lékařem domluvili na základě vaší platí a a představě o výsledku.

Konzultace je nezávazná a zdarma.

Krásný den Vám přeji MUDr. Anna Zbrorovská
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi