Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 6. 2022

Altos Clinic - Opakované návštevy, velká spokojenost

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

My wife and I have been visiting the Altos clinic for 2 years. A large number of services at different prices. We ourselves moved to Prague from Russia. It is a pity that there was no your branch in our city. We are not getting younger and very conveniently you have opened a "vascular" direction. We trust you with our health and thank you for your excellent work.

S manželkou navštěvujeme kliniku Altos již 2 roky. Velké množství služeb za různé ceny. Sami jsme se do Prahy přestěhovali z Ruska. Škoda, že v našem městě nebyla žádná jejich pobočka. Nemládneme a velmi pohodlně jste nám zpřístupnili "cévní" směr. Věříme vám co se týče našeho zdraví a děkujeme za vaši skvělou práci.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Beautifikace rtů pomocí KH

Chtěla jsem rty jen oživit, tzv. beautifikovat. Paní doktorka použila 0,5 ml KH (nepamatuji si název). Okolí si ničeho nevšimlo a to byl můj záměr. Nechtěla jsem nepřirozené rty, pouze jim vrátit mladistvý vzhled.

Výsledek je perfektní a...

Číst dál
Kůže je mnohem pružnější

Dělala jsem Fillery na klinice Altos. Kůže se stala mnohem pevnější a pružnou , méně suchou , jako by mi znovu 20 let! Velmi spokojen s tímto postupem vše proběhlo bezchybně. Ujistěte se , že Vám poradím a řeknu svým přátelům , protože postup...

Číst dál
My Best Care v Praze Vysočanech

Kliniku My Best Care jsem poprvé navštívila v Praze-Vysočanech v květnu ěéěš kvůli výplně kolem úst. Bohužel si nevybavuji jméno skvělé paní doktorky. S výsledkem jsem byla spokojena, ikdyž asi budu potřebovat ještě jednu výplň, na což mě paní...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.