Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 11. 2022

Responsive and friendly staff at the clinic.

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Kontaktovala jsem společnost Altos ohledně ozonoterapie. Slyšela jsem, že je velmi zdravá. Lékař na klinice má slova potvrdil! A nyní, po absolvování kurzu procedur, mohu za sebe říci, že se jedná o super zážitek z uzdravení a omlazení. Personál kliniky je vstřícný a přátelský. Vše se mi líbilo a určitě se sem ještě vrátím!

Preloženo z angličtiny I contacted Altos about ozone therapy. I've heard that it's very healthy. The doctor confirmed my words at the clinic! And now, after completing the course of procedures, I can say for myself that this is a rgeat experience of recovery and rejuvenation. The staff at the clinic is responsive and friendly. I liked everything and I will definitely come back again!

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Beautifikace rtů pomocí KH

Chtěla jsem rty jen oživit, tzv. beautifikovat. Paní doktorka použila 0,5 ml KH (nepamatuji si název). Okolí si ničeho nevšimlo a to byl můj záměr. Nechtěla jsem nepřirozené rty, pouze jim vrátit mladistvý vzhled.

Výsledek je perfektní a...

Číst dál
Kůže je mnohem pružnější

Dělala jsem Fillery na klinice Altos. Kůže se stala mnohem pevnější a pružnou , méně suchou , jako by mi znovu 20 let! Velmi spokojen s tímto postupem vše proběhlo bezchybně. Ujistěte se , že Vám poradím a řeknu svým přátelům , protože postup...

Číst dál
Redermalizace TOP
Jsem velmi spokojená s ošetřením kůže od Dr. Bert. Na obličej jsem dostala Xelu Rederm 1,1% 1 ml. A úžasně mi to pomohlo! Kůže je hladká s mnohem méně červených skvrn. Děkuju!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.