Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prodlouženi posledniho članku prstu

Tomasek
Tomasek
6. 9. 2016 · Poslední odpověď: 7. 9. 2016

Dobry den.Obracim se na Vas s dotazem,měl jsem uraz prostředničku prave ruky,kdy mi byla amputovana větši polovina posledniho članku i s kosti.Chtěl jsem se zeptat jestli je možna plastika na prodlouženi članku,třeba jak uvadite na těchto strankach pomoci činskeho laloku.Nejde mi o koncovy vzhled,ale o lepši uchop,kvuli praci.Děkuji za odpověd.Tomašek

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den, prodloužení posledního článku prostředníčku není možné, žádná z dostupných metod vám nezlepší úchop. Vše je možno probrat na konzultaci na Klinice plastické chirurgie Berkova 34, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Operace a reoperace člunkové kosti

Vojta007
13. 1. 2015 · Poslední odpověď: 14. 1. 2015

Dobrý den. Mám za sebou operaci i reoperaci člunkové kosti, při první operaci mi Dr. vložil čep ale pouze z ruky a šroub při reoperaci mi přidal štěp z kyčle ale ruka mě stále pobolívá mám cca. 7 měsíců po reoperaci. Zajímalo by mě zda je to normální nebo je to nějaká větší komplikace a jakou zátěž na ruku mohu vyvinout. Dekuji za odpověď PS. je mi 20 let.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Aleš Fibír, Ph.D.
Hradec Králové . 14. 1. 2015
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
v podstatě nelze na Vaši otázku odpovědět. Jedná se o poměrně složitý výkon a hodně záleží na hojení kosti, které může být i výrazně prodloužené nebo dokonce nedostatečné s opětovnou tvorbou pakloubu. Podle toho, v jaké fázi se hojení se kost u Vás nachází, a to by Vám měl říci Váš ošetřující lékař resp. operatér podle toho, jak se rekonstruovaná kost hojí je možno říci jaká zátěž by byla možná. Zda se nejedná o komplikaci není možné bez aktuálních RTG snímků a možnosti \vás klinicky vyšetřit rozhodnout. Mírná bolest v této pooperační době nemusí znamenat komplikaci. Doporučuji kontaktovat Vašeho lékaře. S pozdravem
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 7. 2016
Estetické operace přednoží
Žádné odpovědi
Chirurgie ruky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 9. 2021
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 29. 11. 2023
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 19. 4. 2017
Chirurgie ruky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 5. 2023
Chirurgie ruky
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 12. 2021
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 2. 2015
Chirurgie ruky
Žádné odpovědi
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi