16. 8. 2017 · Aktualizováno: 22. 9. 2023

Zkušenost s Quicklifte?

Nepřesvědčivý výsledek

Hrozne sa bojim. Bol este niekto na Tom Quicklifte? Dakujem. Jana

Dobrý den, jste už objednaná na 18.10. - to je už termín operace? Koukám na hodnocení pana doktora Ventruby od jiné pacientky, tak jí můžete zkusit napsat? https://www.estheticon.cz/pacienti/513941/63-let-quick-lift-a-dolni-vicka-i177344 - třeba se Vám ozve...<br />
<br />
Plánujete vložit fotečku potom? A jak dlouho jste se rozhodovala?
Ahoj, jsem druhý den po operaci quicklift . Operoval pan doktor Ventruba. Operace byla v pohodě,jediné trošku nepříjemnē jsou injekce s anestetikem,ale nic co by nešlo vydržet. Potom už vůbec nic necítíte a pan doktor je vtipálek...dokonce jsem málem usnula po prášku, který na začátku dostanete na uklidnění. Zatím jsem oteklá, kolem uší to trochu tlačí a pálí. Hodně mi to připomíná otlaky od špatně padnoucích brýlí. Tvář a krk jsou krásně vypnuté. Já jsem se tedy jen těšila a strach jsem neměla vůbec. Není čeho se bát.
Dakujeme za prispevok. Krasny vysledok. Ozvite sa prosim sa par mesiace.
Dobrý den Vlaďko, prosím, můžete zde písnout jak nyní s odstupem cca jednoho měsíce jste spokojené s výsledkem? Já mám tři dny po QL a na jedné straně mám dvě velké prohlubně (kde je přitažený asi více steh), druhá strana je dobrá. Rovněž na té jedné straně mám teď nějak obří ušní lalůček, bojím se, že mi to zůstane zvětšené...a jak jizvy? Předem moc moc děkuji. Tara
Ahoj Taro, buďte v klidu (pokud není v jizvě zánět) chce to čas a během 14 dnů už všechno začne vypadat jinak. Po měsíci jsou jizvy ještě začervenalé ,ale jdou zalíčit,pokud máte krátké vlasy. Hodně ustoupil pocit napnutí a všechny otoky a nerovnosti. Ty první dny se člověk moc pozoruje..?
Ahoj Vlaďko, moc děkuji za odpověď i foto! Výsledek je krásný ?. Teď mě trápí i modřiny a jeden ušní lalůček, který je oproti druhému gigant..Vyndani stehů mám mít po 12ti dnech, tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat poté..teď jsem 4.den po zákroku a vypadám jak mimozemšťan..?. Za jak dlouho Vám začínaly otoky ustupovat? Moc děkuji, T.
Dobrý den, vypadáte úžasně..:-)
Děkuji za pochvalu, to v 55ti potěší..?
Ahojky, ten první týden je nejhorší, po stehách už všechno rychle odeznívá. Na modřiny Lioton 1000 a na otoky Aescin. Oboji doporučil doktor a dá se koupit v lekárně. Taky jsem řešila velký výpotek před uchcem..měla jsem tam měkou bouli plnou tekutiny asi jak pětikoruna. Poslala jsem mms doktorovi,abych něco neprošvihla. Uklidnil mě,že se ro vstřebá a měl pravdu. Teď jsou jizvy začervenalé,ale celkový pocit mnohem lepší,už nic tolik netáhne a pomalu zapomínám, ze jsem někde byla. Jen u zrcadla se občas pochválím..?
Tak to je tedy úžasný výsledek. Je škoda, že tato operace se dělá jenom v Brně, a samozřejmě pán doktor je taky zatím jeden. Gratuluji. Grasamila
Vypadáte krásně, omládla jste!!! Kde jste byla na Quick liftu? Je to moc povedené!!
Brno ,pan doktor Ventruba, vřele doporučuji.
Mysllim,že operuje ještě v Českých Budějovicích. Jsem z Táborska, v Brně jsem byla 2 hodiny a zase domů. Na stehy jsme se domluvili v Budějovicích . Nic nebyl problém, přijemný,šikovný,ochotný...?
Moc děkuji za odpověď a uklidnění. Užívám vše co píšete plus wobenzym od včera..<br />
Otekla jsem pořád dost, což asi ustoupí daleko dříve než ty modřiny..sice uvádějí, ze se modřiny při tomhle zákroku nedělají, ale já mám modrou půlku krku, za ušima, včetně jednoho ucha a na stranách tváře kolem uší..tak snad ten wobenzym k tomu pomůže..každopádně mě uklidňuje vámi zaslané fotky, protože když jsem o fotky prací na klinice prosila, tak to nebylo možné..ještě jednou moc děkuji.
Dobry den, tento typ operacie sa robi bezne na roznych klinikach. QL je len "specialny" nazov, ktory klinika pouziva a tym vytvara dojem, ze je siroko daleko jedina, ktora ho ponuka.
Ja uplne suhlasim. Mam horrorovy zazitok, hrozne jazvy som ako ja tak i dve dalsie pani v nemom uzase z podpriemerneho bezohladmeho pristupu na klinike v Brne.
Zdravim Saro, <br />
Mozeme prosim prilozit foto a Ako sa citite teraz?
Tak to sa dobre niecoho drzte. ☹️
?
Uzasna prace, omladla jste o dvacet let.
Lituji dne, kdy jsem na kliniku vstoupila..po měsíci mám hrozně jizvy, které rozhodně nezalicim. .a určitě do dalšího měsíce nebudou neviditelné, jak je deklarovano..bohužel, nepomáhají masáže jizev, gelove naplasti a masti..nyní se již poohlizim spíše po zákrocích,které mě zjizveni zbaví?..musím nosit ucesy, které vše schovávají..to,ze mi nesluší, je druhá věc..jsem nešťastná. .
Dobrý den, to je strašné, když Vám zkazí prsa jako mně, tak to aspoň není pod šaty vidět :-(. Já s tímto zákrokem pořád váhám, mám teď krátké vlasy a to bych jizvy opravdu neschovala :-( A stojí to tolik peněz :-(
Sáro, dobrý den, pošlete fotku jizev? Co Vám poradil Váš ošetřující lékař? Říkal, že je to normální? Mě přijde měsíc krátká doba, někdo se holt hojí hůře, je to také o kůži, imunitě a mnoho faktorech...vložte prosím fotečku a držím palce, ať se to zlepší :-)
Zdravím, foto vložím, ideálně po 2 měsících,aby jste měla představu jak vypadají "neviditelné" jizvy, které by dle deklarací kliniky již viditelne nejsou..prosím, vydržet týden..at je to tedy objektivní?..jizvy masíruji, přikládám velmi drahé gelove náplastí na ošetření jizev atd..nyní už hledám kliniku,která jizvy napraví...navíc mám prisite ušní lalucky ke tváři a pod nimi hrboly. .budu muset asi tyto nechat chirurgicky odstranit..jedno ucho mám stále citlivé a jakoby nebylo moje, velmi zvláštní tupý pocit bolesti..je mi líto, ze jsem nesla jinam..velmi drahá zkušenost s mizernym výsledkem..ale měla mě varovat už samotná 5ti minutová konzultace a celkový prapodivny přístup. Platí tedy, ze ne vše co je drahé je i kvalitní..
Dobry den, to je hrozne... ked uz si vytrpime bolest a prekoname vsetky strachy, tak ocakavame odmenu - spokojnost a radost pri pohlade do zrkadla. Prosim, mozete napisat, ktory lekar Vas operoval?
Ano, přesně tak?..operoval mne p doktor xxx. .určitě se mu nějaký lift povedl, ale já a ještě paní,která byla ve stejný den..stejně špatná zkušenost..
Je mi to fakt luto, viem si predstavit ako sa citite... lekar, ktoremu to raz vyjde a raz nevyjde je rizikovy, lebo nikdy nevieme do ktorej skupiny budeme patrit my. Zelam Vam, nech najdete doktora, ktory dokaze dat vsetko do poriadku. Na tejto klinike som bola na jednom zakroku, a presne s rovnakym pocitom ako Vy som ho podstupila a dodnes nechapem preco... vysledok bol sice pekny a bola som nim prve dni nadsena, ale zakrok ponukali s tym, ze efekt vydrzi 5-8 rokov, vydrzal 3 mesiace... tvrdili, ze ma caka par dni bolesti, mala som bolesti 2 mesiace. Nastastie som nemala pooperacne problemy, ale na tuto kliniku by som sa vzhladom na pristup personalu, poskytovanie nepravdivych informacii, neosobny pristup a vela nespokojnych zien uz nikdy nevratila. Funguju ako ruleta...
Milá Sáro,<br />
je nám velice líto, že nejste spokojená s výsledkem operace. Bohužel jsme museli jméno lékaře a kliniky promazat, protože z legislativních důvodů nelze publikovat jméno lékaře v rámci negativní zkušenosti. <br />
Negativní hodnocení, které vychází od anonymního uživatele směrem k jednoznačně označené osobě/instituci není prokazatelné a druhá osoba se nemůže nikterak bránit.<br />
Prosím používejte k tomuto účelu soukromé zprávy, na ně se toto samozřejmě nevztahuje.<br />
Děkujeme za pochopení a přejeme Vám brzké zlepšení.<br />
Jitka
Dobry den Vladko, jste krasna.. poraf spokojena? Je to ok? Ja jsem objednana na pristi stredu k dr. Sinovi a po precteni prispevku Sary mam trochu strach...
Zdravím, já už ani nevím,ze jsem někde byla. S vysledkem jsem hodně spokojená. Vypadá velmi přirozeně. Po 4 měsících si všechno sedlo, malinko povolilo a jizvičky kolem uší jsou vidět, pokud o nich víte a zamněříte se na ně. Podle reakci lidí hádajících mi věk výsledek odpovídá cca 10 -15 letum . Držim palce a mějte pozitivní očekávání, prostě si zasloužíte být krásná a pan doktor je přesně ten, který vám to splní...jinak to nemůže být.
jste krásná, trochu Vám závidím :-) u koho jste byla?
jo tak to chápu, taky půjdu, až našetřím, snad příští rok... všechny se bojíme, je to přece jen obličej
Doktor Ventruba,Brno
Dekuji Vam Vladko a zdravim z Dominikanske republiky, hned po navratu ze slunicka tam jedu a dam Vam pak vedet ?
Dam Vam pak vedet urcite ?
Tak držim palce ať zvládnete ten razantní teplotní skok a samozřejmě i opku..?
Dobrý deň, na ktorej klinike a u koho, sama sa chystám na zákrok....dakujem
Ahoj Sáro, už je to nějaký čas, možná se to k vám dostane. Pokud ano, ozvěte se mi zde a já vám pošlu . pak můj mail. Zajímaly mě podrobnosti o vašem QL. Děkuji Patricia
* přeloženo ze slovenského jazyka
Dobrý deň Saro, už prešiel nejaký čas, možno sa k vám dostanem. Ak hej ozvite sa mi sem a ja vám pošlem . potom môj mail. Zaujímali ma detajli z vašeho QL. Ďakujem Patricia
Dobrý den Patri, já si myslím, že u pana doktora Ventruby - https://www.estheticon.cz/chirurgove/tomas-ventruba
Určitě dejte vědět jak jste se rozhodla. Je to Váš první zákrok?