Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

MACS lift: délka hojení a poptávka po brzkém termínu (červen, červenec)

Magdalena001
4. 5. 2023 · Poslední odpověď: 9. 5. 2023

Dobrý den,

na konzultaci s plastickým chirurgem mi byl doporučen MACS lift. Termín zákroku by však byl možný až na podzim, ráda bych se proto zeptala, zda by mi mohla jiná klinika nabídnout operaci v červnu nebo červenci (jsem z Prahy, ale jsem schopná dojet kamkoliv). Také by mě zajímalo, jaká je přibližná délka hojení, při konzultaci mi lékař tvrdil, že za dva týdny mohu pečlivěji nalíčená jít mezi lidi. Je to, prosím, pravda? Děkuji mnohokrát.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 5. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
Ano, hojení po operaci obličeje a krku trvá obvykle 2 týdny, pak je nutné nadále chránit kůži před sluníčkem, lze použít make up, krém s vysokým faktorem proti sluníčku.
Termín na operaci máme první dva týdny v červnu ještě volný.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
FORMÉ Clinic
Praha . 10. 5. 2023
Dobrý den, ano, je to možné. Hojení běžně trvá cca 2-3 týdny, no mírnější otoky můžou přetrvávat o něco déle. Budete se chránit před sluníčkem..kontaktujte nás, termín volný máme. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 5. 2023
Dobrý den,
ano, obvyklá doba hojení je asi 2 týdny, ale obličej byste měla chránit před sluníčkem mnohem déle. Ženy mají výhodu, že se mohou již po 10-14 dnech líčit, použít make up, který chrání pleť proti sluníčku . Operační termín v červnu je možný, a to první dva týdny v červnu.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Vážená paní, technika MACS označuje způsob rekonstrukce hlubokých svalových a fasciálních struktur tváře, příp. i krku. Ošetření těchto tkání v hloubce, by mělo být prakticky automatickou součástí jakékoli modifikace face-liftu /do toho nepočítám tzv. minilift - tam je to jinak/. Na naší klinice CAN Clinic, Bolzanova 3, Praha 1 jsme schopni provést tuto operaci ještě před letními prázdninami. Máte-li reálný zájem o operaci, objednejte se, prosím, k nezávaznému konzultačnímu vyšetření, při kterém vše do detailu prodiskutujeme a případně stanovíme termín operace, který by Vám vyhovoval. Během operace používáme tzv. fibrinové lepidlo, které v podstatě urychluje hojení. Souhlasím s informací, že lehkou činnost a kontakt s okolím bude možný po asi 2 týdnech / po tuto dobu se nosí speciální kompresivní maska - snímá se pouze pro potřeby osobní hygieny/.

S pozdravem, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den, do léta to určitě nestihnete. Doba hojení je 2-3 týdny a asi 2-3 měsíce po zákroku by klient neměl vystavovat obličej slunečnímu záření a při pobytu venku by se měl chránit krémy s vysokým ochranným faktorem. Podzim je mnohem reálnější.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi