Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Zpevnění spodní kontury tváře

Elen · Vytvořeno: 23. 9. 2019 · Aktualizováno: 24. 9. 2019

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, zda existuje nějaká šetrnější metoda, kterou by šly zpevnit mírně povolené kontury spodní části tváře kolem spodní čelisti a též mírně povolenou kůži v horní části krku pod bradou. Jde mi o to, aby se nezasahovalo výš do tváří, kde to není zapotřebí. Mám za sebou minifacelift před 5lety, ale kůže ve spodní části už začíná být povolená. Mám štíhlý obličej, prosím ne mezonitě. Děkuji za odpověď

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  Nejlepší odpověď
  23. 9. 2019 ·

  123 odpovědí

  Dobrý den,

  metod je více, záleží na věku, míře povadlosti pleti a na vašem očekávání.
  Tuto lokalitu lze neinvazivně ošetřit novinkou na trhu - přístrojem ShapeUp!, který kůži zpevní. Je potřeba asi 6 sezení, příjemné je to, že ošetření nebolí a je časově i finančně dostupné. Další variantou mohou být výplně na bázi kyseliny hyaluronové, které jsou určeny k modelaci kontur. Zde jdete na zákrok většinou jednou, ošetření se provádí v místním znecitlivění kanylou, tedy vždy z jednoho vpichu z každé strany. Anebo je povolení kůže takové, že se necháte ošetřit přístrojem Plexr, protože vám přinese největší radost. Zákrok je nebolestivý a jdete jen jednou. Plexr i ShapeUp! se dá kombinovat s výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové, jinými slovy, pokud chcete "maximum", lze kombinovat.
  To vše lze probrat až s lékařem, který vás uvidí a proberete, co od ošetření očekáváte.
  Krásné dny
  přeje
  MUDr. Milena Vojtíšková
  www.aurumaesthetic.cz

 • MUDr. David Tomášek

  MUDr. David Tomášek

  24. 9. 2019 ·

  2616 odpovědí

  Je mnoho šetrnějších dermatologických metod, ale ta chirurgická je s nejdelším efektem. Dá se říci že trvalým. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

 • MUDr. Milena Vojtíšková

  MUDr. Milena Vojtíšková

  24. 9. 2019 ·

  123 odpovědí

  Dobrý den,

  dělá se ledasco, ale hodně záleží na anatomickém "uspořádání" obličeje. Zda to ve vašem případě jde a zda je to na skalpel či Plexr vám sdělí plastický chirurg až vás prohlédne.
  Mějte se krásně!
  MUDr. Milena Vojtíšková
  www.aurumaesthetic.cz

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.