MUDr. Jan Benda

MUDr. Jan Benda

Žádné recenze
Ohodnotit
Zámecká 252, Chotoviny, Jihočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Jan Benda
MUDr. Jan Benda
Žádné recenze

Informace

  • 286 návštěv profilu

Ordinační hodiny:

Pondělí: 8,00 - 16,00
Úterý: 8,00 - 16,00
Středa: 8,00 - 16,00
Čtvrtek: 8,00 - 16,00

Okamžité vyšetření: N

Ordinační hodiny:

Pátek: 8,00 - 16,00

Okamžité vyšetření: N

MUDr. Jan Benda je cévním chirurgem, který v současnosti působí v Sanatoriu Chotoviny, které je zaměřené na plastickou a estetickou chirurgii.

Tento lékař vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Zde promoval v roce 1971. Již v roce 1975 pak získal první atestaci z oboru chirurgie. V roce 1981 pak získal i druhou atestaci z tohoto oboru. Na svém kontě má však ještě jednu atestaci – konkrétně pak z cévní chirurgie. Tu získal v roce 1993.

Hned po ukončení studia nastoupil MUDr. Jan Benda do okresní nemocnice, kde působí doposud – věnuje se zde cévní chirurgii. Kromě toho však od roku 1992 provozuje soukromou praxi. V ní se zaměřuje na oblast cévní chirurgie, flebologie a na laserové operační zákroky.

Tento lékař se navíc pravidelně vzdělává na odborných stážích a kongresech. Během let se zúčastnil například stáže na klinice ve Vídni, Hamburgu či v Holandsku. Byl účastníkem kongresů například v Brně, Salzburgu, Berlíně či Grazu.

Zmíníme také, že tento lékař má zkušenosti s publikační činností. V ní se věnuje chirurgii a praktické flebologii.

Sanatorium Chotoviny se věnuje plastické a estetické chirurgii a nabízí mnoho zákroků z této oblasti. Zařízení se pyšní zkušeným týmem lékařů, kteří jsou členy mnoha odborných společností s mezinárodní působností, zároveň jsou také zváni k operacím v Německu či Velké Británii. Sanatorium zároveň využívá moderní technologické vybavení.

Nabídka zákroků je opravdu široká – centrum nabízí jak estetické či laserové operace, tak výkony z oblasti cévní chirurgie či chirurgie ruky. Zároveň jsou zde nabízeny i omlazovací metody.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (2)

Požádejte: MUDr. Jan Benda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!