Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace gynekomastie hrazená pojišťovnou v Praze

Jonnyvir
Jonnyvir
21. 3. 2017 · Poslední odpověď: 22. 3. 2017

Dobrý den, mám doporučení od endokrinologa k plastické operaci gynekomastie. Jaká jsou další postupy? Které kliniky v Praze provádí zákrok hrazený pojišťovnou? Jak dlouho přibližně celý proces trvá (objednání, konzultace, předoperační vyšetření..)? Moc děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 3. 2017
Naše pracoviště smlouvu nemá, ale velké kliniky se souhlasem revizního lékaře ano.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 22. 3. 2017
Dobrý den, v Praze doporučuji se obrátit na Kliniku na Kliniku plast. chirurgie FNKV.
S pozdravem Dr.Horyna Pavel
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 3. 2017
Dobry den, myslim , ze na pojistovnu se zskrok neprovadi.zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rekonvalescence po gynekomastii

PetrKa
PetrKa
21. 4. 2016 · Poslední odpověď: 3. 5. 2016

Dobrý den, zvažuji operaci gynekomastie, odebrání žláz na obou stranách. Chci se zeptat, jak dlouho trvá rekonvalescence, jak dlouho je nutné nosit kompresní vestu, po jaké době je možné se vrátit ke sportu (běh, posilovna)? Děkuji za odpověď

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD., MPH.
Žádné recenze
3. 5. 2016
Dobrý deň, rekonvalescencia sa deli na kludovy režim cca 10 dní po operácii (doporučujeme nezaťažovať hornú polovicu tela) a na šetriaci režim cca 2 mesiace po operácii kedy sa nedoporučuje športovať. Kompresné prádo je vhodne nosiť cca 4 týždne od operácie.
S pozdravom Mládek .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Gynekomastie - odlišný výsledek než představa

Andrej369019
Andrej369019
9. 5. 2016 · Poslední odpověď: 12. 5. 2016

Gynekomastií trpím od puberty, nicméně díky ostychu a celkové životní situaci jsem ji začal řešit až po cca 15 letech. Endokrinolog ji označil jako pseudo-gynekomastii a tak jsem zákrok v plné výši musel uhradit ze svého. Našetřil jsem, cca před 14 dny podstoupil operaci s plnou anestezií (vyndána žláza a byl odsát tuk), ale výsledek operace není asi takový, jak bych si představoval. Plochou hruď jsem nezískal, na hrudi sice už nemám typicky ženská prsa jako dříve, nicméně mi tam zůstaly dvě velké kožnaté "boule" na jednotlivých prsních svalech (jako když splaskne balonek z pouti). Po sundání kompresní vesty to jde přes tričko opět vidět. Nemyslím si, že za další 4 týdny po konečném odložení kompresní vesty to bude jiné, toho materiálu tam zbylo moc.

Co sleduji diskuze, všichni jsou po operaci gynekomastie spokojení a začínají nový život, jenom já si asi vytáhl černého péťu, jsem z toho hodně zklamaný, peníze pryč a výsledek polovičatý. Asi jsem moc důvěřoval ošetřujícímu lékaři a nechal to jenom na jeho rozhodnutí. Nevím.

Jaké jsou možnosti opravy, budu muset znovu na upravující operaci, kterou si budu muset opět zaplatit? Dá se předpokládat opět částka cca 30tis?

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 5. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
je mi líto, že máte po operaci takové problémy. Bez Vašeho vyšetření nebo alespoň shlédnutí fotografií, je stav velmi těžké posoudit, pokud budete chtít, zašlete mi na adresu: své fotografie nebo se domluvte na osobní konzultaci. Těchto zákroků provádíme opravdu desítky s téměř 100% efektem, takže opravdu nevím, kde se u Vás stala chyba. Opravu můžete žádat u svého operujícího chirurga zdarma, ale pokud byste se rozhodl pro jiné pracoviště, bohužel si opravu budete muset hradit sám. Hezký den Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
Žádné odpovědi
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2013
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2014
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 12. 2013
Septoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 10. 2014
Gynekomastie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Gynekomastie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 2. 2016
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2022
Abdominoplastika
17 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2013
Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi