Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Hluboké vrásky pod očima a kolem očí

nikolah1995
18. 3. 2021 · Poslední odpověď: 31. 3. 2021

Dobrý den, je mi 26 let a trápí mě hluboké mimické vrásky pod očima, a vějířky kolem očí. Mám bambulkatý široký nos, takže to společně ubírá na jemnosti obličeje a mé oči vypadají unaveně. Jednou jsem podstoupila výplň botulotoxinem, který na čas pomohl především na vějířky, ale pod očima vrásky zůstaly. Nevím zda by se častějšími výplněmi vrásky zjemnily. Také mě napadla blefaroplastika celých očí Plexrem. Myslíte, že by zákrok měl trvalý účinek? Co vidíte jako nejlepší řešení?Přikládám foto.

Děkuji za každou odpověď.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 24. 3. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jemnou blefaroplastiku plasmovým generátorem ( Plexrem) provádíme, metoda je velice efektní. Nález musíme klinicky posoudit, poté zvolíme optimální řešení.
V případě zájmu se na nás můžete s důvěrou obrátit.
S pozdravem
MUDr. Radek Pavlíček, ved. lékař
ABClinic Art & Beauty
Praha . 31. 3. 2021
Dobrý den,
vrásky kolem očí doporučuji ošetřit botulotoxinem. Vrásky pod očima patří k nejsložitější lokalitě k ošetření, dle zkušenosti je nejlepším řešením laserový resurfacing nebo blefaroplastika. Zmíněné ošetření plexerem přináší bohužel minimální efekt. Co se tyče nosu, lze korigovat a zjemnit. Rada Vás na naší klinice přivítám a vše můžeme zkonzultovat osobně.
V případě zájmu si domluvte si termín konzultace se mnou a já se budu těšit na vaši návštěvu!
S pozdravem,
MUDr. Aneta Krajcová
Plastický chirurg,
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Andrea Musilová
Praha . 24. 3. 2021
Dobrý den, podle foto bych doporučila od každého trochu.. tj. malinko odstranit přebytek tkáně ( tj. plastiku dolních víček) + aplikaci botox ( zmírnit mimiku) + ev. ještě trochu laser či kys. hyaluronovou...
to už bych Vás musela osobně vidět ..
dr.Musilová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 24. 3. 2021
Dobrý den,
řešením může být výplň kyselinou hyaluronovou, nemá však trvalý efekt. Blehparoplastika víček vydrží déle, u nás na klinice nabízíme i metodu Plexr. Nejlepší je osobní konzultace.
Pěkný den,
MUDr.Vašek, Forme clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 24. 3. 2021
Dobrý den.
Možností je hned několik. Nejlepší je však osobní konzultace. Provádíme aplikaci botulotoxinu, výplně Teosyal RHA a na naší klinice máme i právě spomenutý Plexr. Můžete se taky podívat na Protégé Elite.
Hezký den přeji, Mudr. Vašek, formeclinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 3. 2021
Dobrý den,
metod je mnoho, rozhodující je osobní konzultace s lékařem a vyšetření. Můžete se objednat k nám na Kliniku YES VISAGE, kde Vám na základě vyšetření doporučíme vhodný postup.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE

Související dotazy

Redukce vrásek neinvazivní metodou

Lea_Pecha_kova
10. 11. 2020 · Poslední odpověď: 17. 11. 2020

Dobrý den, je mi 48 let a ráda bych zkusila nějaké neinvazivní ošetření - lifting apod. pro celkové omlazení pleti - redukci vrásek (na čele, kolem očí nejvíce), prohlubně/rýhy pod očima. Je mnoho nabídek esetetických zákroků, prosím, jaké byste mi doporučili? Asi bych to zatím nechtěla řešit botoxem nebo injekcemi kyseliny hyaluronové. Raději bych nějaké neinvazivní ošetření. Předem děkuji za odpověď.

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum
5 adres v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 17. 11. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
pro optimální řešení Vašeho problému je nutné klinické posouzení stavu, poté zvolíme optimální metodu řešení - IPL, microneedling, Profacial, Plexr, Smartlux....
V případě zájmu o bezplatnou konzultaci se na nás můžete obrátit.
S pozdravem
MUDr. Radek Pavlíček, Dermacentrum Praha 7

Co pomáhá na vějířky kolem očí

stepanka735605
stepanka735605
19. 4. 2020 · Poslední odpověď: 20. 4. 2020

Dobrý den, co by jste doporučili na vějířky pod očima? Děkuji

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 20. 4. 2020
Dobrý den. Preferenčně se používá botulotoxin, případně v kombinaci s výplněmi. S pozdravem MUDr. Radek Poláček

Elastické vrásky po zhubnutí

Tra
Tra
22. 4. 2020 · Poslední odpověď: 27. 4. 2020

Musím znovu vložit otázku, jelikož jsem zapomněla vložit fotku.Po větším zhubnutí se mi objevilo na tváři obrovské množství elastických vrásek a zvětšených pórů.Podstoupila jsem laser a nezlepšilo se to, naopak vrásky se zvětšují a to je mi 40 let.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 23. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den, záleží na tom jaký typ laseru jste podstoupila, myslím, že pouze laser není řešení pro váš problém, i když soudím pouze z odhadu byla by nutná ososní konzultace.
Pokud chybí objem, což je asi Váš případ, tak po laserovém ošetření je vhodné přidat ještě výplně kyselinou hyaluronovou, ktrá zajití objem, ale i hlubokou hydrataci pokožky.
Doporučuji, jak jsme již uvedla osobní konzultaci i u více lékařů.
S pozdravem
MUDr. Simona Bedřichová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
18 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 9. 2012
Injekční výplně
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2017
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2018
Botulotoxin
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 1. 2020
Botulotoxin
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 4. 2014
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 7. 2014
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 4. 2014
Antiaging
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 4. 2021
Botulotoxin
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2016
Injekční výplně
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 8. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi