Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vyhlazení nasanobiálních rýh a zkrácení philtra

Hanasi
18. 4. 2021 · Poslední odpověď: 27. 4. 2021

Dobrý den, několik let mě trápí velká vzdálenost mezi nosem a horním rtem, který je ke všemu oproti spodnímu o dost menší. Domnívám se, že by pro mě byl vhodný lip lift, ale spousta odborníku jej nedoporučuje. Zajímal by mě důvod, prosím, a co si o této metodě myslíte vy? Je mi 34 let a mám také již hlubší nasanobiální rýhy, již zůstávají i když je tvář v klidu a zde bych vás také s dovolením ráda požádala o radu/doporučení a zajímá mě zda by při lip liftu mohlo dojít k jejich zjemnění? Děkuji za vaše případné odpovědi, za které budu velice vděčná. Hezký den

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 27. 4. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
doporučuji podstoupit osobní konzultaci a vyšetření. Na základě toho jsme schopní určit ideální postup aby byl výsledek perfektní.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Macková
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 21. 4. 2021
Dobrý den, někdy postačí i menší výkon, při kterém se pozvedne horní ret i tváře pomocí mezonití. Tyto jsou též skvělé jako prevence dalšího poklesu tváří s přibývajícím věkem. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty
MUDr. Petr Jan Vašek
Praha . 21. 4. 2021
Dobrý den.
Pokud si přejete zviditelnit a zvětšit červeň horních rtů, je možnost liftu. Jizva je dobře hojitelná, pod nosem, po zahojení není téměř vidět. Rýhy vylepší kyselina hyaluronová.
MUDr. Petr Jan Vašek, Formé clinic,Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi