Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvy na ruce po sebepoškozování

Marie33588
22. 5. 2009 · Poslední odpověď: 17. 7. 2020

Dobrý den, je mi 27 let a velice mě trápí mé jizvy na levé ruce a rameni,které mám po sebepoškozování. Neumím s nimi žít, velice mě to brání žít normální život a snižuje to mé sebevědomí.Loni jsem s tím byla u jedné nejmenované doktorky, která dělá lasery. Kromě toho, že se ke mně chovala arogantně, tak mi ještě nepříjemným způsobem řekla, že s tím už nic neudělá, že jsou už příliš staré,...Byla to má naděje, kterou jsem ztratila a tak jsem z toho byla hodně depresivní. Nyní je opět jaro a všude kolem mě chodí všichni v krátkých rukávech nebo v tílkách na ramínkách. Já ne. Nemohu. Stydím se za to. Můžete mi poradit, zda mám ještě nějakou šanci? Napadalo mě (jako naprostého laika), že když to nejde laserově, tak to může jít jinak. Prosím za rady a předem děkuji.

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Marie - nejrychlejší pomoc je zakrýt jizvy Klinickým make-upem od Dermacolu, je otěruodolný a voděvzdorný.
Dále se dá barevný rozdíl zmenšit vtetováním tělové barvy, ale nečekejte, že výsledek bude dokonalý.
A všem zvědavcům zkuste namluvit, že jste při havárce proletěla sklem - a toto jsou následky. Věřte, že vám to uvěří, o sebepoškozování mají , pakliže vůbec, mlhavé představy.
Vy to zvládnete. Držím palce.V.Č.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Žádné recenze
3. 12. 2012
Prajem vam dobry den, Vkonal som niekolko uprav, nie priamo korekcii, ale modifikacii, akoby sa jednalo o operaciu v oblasti zapastia s predlaktia typu Zig-Zag.Posobi to v konecnom dosledku ako stav po poraneni. V niektorych pripadoch to stoji za uvahu. S pozdravom, dr. D.Guba, Odd.plast.chirurgie , ULK, Bratislava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 2. 12. 2012
Dobrý den,

určitou naději na zlepšení povrchových jizev dává nová technika, kterou právě zkoušíme. Je to znovuvytvoření kůže z vlastních kožních buněk, které se aplikují natřením nebo sprejem. Technika se nazývá Recell.
V lokálním znecitlivění se odebere povrchová kůže na jiném místě, ze které se enzymaticky uvolní jednotlivé kožní buňky. Zároveň se zbrousí místo s původními jizvami nebo jizvou a kožní buňky se nanesou. Když máte štěstí, naroste Vám nová kůže a původní jizvičky se ztratí. Nechci slibovat nemožné, protože jsem zatím ošetřila jedinou klientku, ale výsledku jsou nadějné.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha tel. recepce *************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 1. 12. 2012
Dobrý den, bohužel jednou vzniklá jizva na kůži je na celý život. Ovlivnit lze pouze její charakter. A to ještě omezeně. Nelze ji odstranit. Obviňovat jiné, že není nabídka čehokoliv konstrüktivního je asi stejné, jako slepit rozbitý starý porcelán a vinit továrnu na výrobu lepidla, že je slepený spoj viditelný. Tedy zbavit se jich nemůžete, péčí o jizvu lze ovlivnit její charakter. Tlakové masáže jizev, aplikace silikonových preparátů či laseru. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika GHC Praha
Praha . 25. 5. 2009
Dobrý den, záleží na tom, jak jizvy vypadají. Zcela "odstranit" jizvu ale neumíme, umíme pouze podle typu jizvy trvale zlepšit její vzhled tak, že je mnohem méně nápadná. V některých případech stačí jedna metoda - provádíme např. karboxyterapii (aplikace plynného oxidu uhličitého do jizvy za účelem navození její přestavby a vyhlazení), někdy spojujeme metod více. Prosím, máte-li zájem o konzultaci, objednejte se telefonicky do mé ordinace v recepci naší kliniky - tel. ***********. Vstupní konzultace stojí dle časové náročnosti 300-600 Kč, ošetření karboxyterapií stojí podle rozsahu jizev obvykle 800 Kč, provádí se cca jednou za měsíc, efekt by měl být vidět během 2-3 ošetření. Pěkný den a s pozdravem, MUDr Nina Koutná, Klinika GHC Praha.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2015
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 8. 2015
Odstranění jizev laserem
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2008
Odstranění vrásek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 11. 2019
Léčba bradavic
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2012
Hemangiom
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 3. 2014
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 2. 2015
Chirurgie ruky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 12. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2008
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 1. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi