Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová liposukce břicha - kontraindikace

libus259420
30. 12. 2014 · Poslední odpověď: 8. 3. 2017

Mám zájem o laserovou liposukci břicha a žaludku,a zda ji mohu podstoupit když mám kardiostimulátor,léčený vysoký tlak,léčenou štítnou žlázu,sama zhubnout nedokáži a při mé váze 96 kg,mám nejvíce tuku právě na břiše a žaludku. Prosím o odpověď a zároveň odhad ceny,děkuji.Libuše

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů

Dobrý den,
laserovou liposukci využít lze, nicméně jak už píší kolegové nade mnou, liposukce neslouží pro redukci tělesné hmotnosti a ani jako primární nástroj pro hubnutí. Liposukce je určena pro korekci nepoddajných partií. V případech nadváhy je tedy nejprve zapotřebí zhubnout za asistence profesionálů a až následně korigovat problematické partie liposukcí, případně abdominoplastikou.

Přeji pěkný den,
MUDr. Tomáš Paduch, specialista na liposukce
Klinika YES VISAGE

To je prosím nesmysl...Pokud máte nadváhu, nepomůže Vám liposukce (obvykle odsají do 2 litrů- u extrémních 5-6 litrů). Potřebujete zhubnout s pomocí léků nebo chirurgické léčby (třeba neinvazivní balónek do žaludku). Nejde odsát liposukcí tuk uložený v břiše. Laserová liposukce je pro jiné indikace- povolená kůže u hubených...Jděte na odbornou kliniku hubnutí , leos platí i pojišťovny. Jinak na Váš dotaz- laser ničemu, co uvádíte neškodí.

Dobrý den, jak píšete, k provedení liposukce je možné jak liposukce laserové tak i liposukce klasické bez užití laseru. Ale v tomto případě je nutné říci velmi důležitou věc. Liposukce není metoda k redukci tělesné váhy. A z Vašeho popisu myslím, není Váš zdravotní stav natolik dobrý, aby jste bez výrazného rizika podstoupila kosmetickou operaci. dr.Paděra

Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Liposukce
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 8. 2023
Abdominoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2023
Liposukce
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 7. 2022
Liposukce
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2023
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Laserová liposukce
Žádné odpovědi
Liposukce
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 4. 2013
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 11. 2007
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi