Depilace kolem pupku

Depilace kolem pupku

Lenka
Dobrý den,už pár let mě trápí rostoucí chloupky na břiše,hlavně kolem pupíku,proto bych se chtěla zeptat,jestli by se daly odstranit laserem a kolik návštěv by asi bylo potřeba?Děkuji za odpověď.
FACELIFTING Praha
Vážená paní, jestliže nejsou světlé dají se odstranit laserem. Jsou potřeba cca 4 aplikace laseru.
Klinika GHC Praha  |  Basic member  |  Praha
  • 1722 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den, na naší Klinice máme přístroj na depilaci Aesthera.Jedná se o novou, rychlou a bezbolestnou metodu na redukci chloupků. Cena jednoho ošetření bříška stojí 1500,-Kč.Počet návštěv je individuální, většinou se dochází na 6 - 8 ošetření v intervalu 5 - 6 týdnů. Nejdříve je nutná vstupní konzultace s naší dermatoložkou ,která stojí 150,-Kč.Lékařka Vám velmi ráda vše vysvětlí, popřípadě poradí možné alternativy. Pro zájem o objednání posílám číslo recepce Kliniky : XXXXXXXXXXX, 208. S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Blanka Dušková.
MUDr. Markéta Lorencová  |  Basic member  |  Dermatovenerologie  |  Brno
  • 606 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,chloupky lze laserem odstranit.Je potřeba min. 4 ošetření.Cena za první ošetření je kolem 1500Kč.
Aspen Aesthetic Clinics, Klinika Praha  |  Basic member  | 
  • 1396 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den, cena je kolem 1500,- Kč a zákrok je nutno opakovat 4-5x. S pozdravem Pavel Janda, tel.: 721 283 208
Kosmetický salon Martina Janoušová  |  Basic member  |  Dobřichovice
  • 90 odpovědí
  • 1 Like
zdravím Vás, je potřeba několik ošetření /4-6/ cena je 1000-1500Kč.Martina j.
Chris  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
A pokaždé se platí 1500kc?

Související recenze a zkušenosti

Co jsem chtěla, bylo odstraněno

Spokojený/á     

spokojená, co jsem chtěla, bylo odstraněno

Doktor ve Vašem okolí