Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Depilace knírku bez efektu

Uzivatel
3. 7. 2007 · Poslední odpověď: 24. 4. 2013

Dobrý den, chtěla jsem se prosím Vás zeptat. Před dvěma lety jsem podstoupila 4x laser (chloupky nad horním rtem). Mám tmavé ochlupení. Vše jsem dodržela podle instrukcí, ale efekt žádný. Mám se pouštět ještě do dalšího investování, nebo když je někomu dané ochlupení geneticky,...nejde s tím nic dělat? Může to být nedostatečností přístroje? Je to chyba hormonů? MOc děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 3. 7. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den Iveto, výsledný efekt laserové depilace je ovlivněn spoustou vnější i vnitřních faktorů, zejména genetických, finkcí žláz s vnitřní sekrecí a stím spojenou případnou hormonální dysbalancí. Z dlouholeté zkušenosti s laserovu depilací Vám můžeme garantovat, že 4 ošetření rozhodně nestačí k pozitivnímu výsledku. S principem laserové depilace by Vás měl seznámit lékař při vstupní konzultaci, nebo opakovaně v průběhu léčby. Určitě to nevzdávejte, je to škoda v této fázi, případně zvolte jiné pracoviště - výběr je velký!
Premium
Pardubice . 24. 4. 2013
Pokud jsou chloupky tmavé,přístroj Gentle laser plus si s nimi dobře poradí.Depilujeme v Pardubicích již téměř 13 let

a vždy se postupně dopracujeme ke spokojenosti.Je však potřeba projít konzultací s lékařem,který parametry určí a v průběhu léčby kontroluje.Cena je 1000,- - ta se platí 4x a pak doladění stojí 450,-.Pokud zbývají poslední chloupky,platí se podle počtu pulsů.

Takže cena neustále klesá, a proto u nás doladění klientům již nevadí a můžeme v klidu dodělat potřebné.

Pokud je depilace méně úspěšná,posíláme pacientky na hormonální vyšetření a mnohdy se spoluprácí endokrinologa rychle práci dokončíme.

MUDr. Kotlářová Drahomíra
WhatsApp
Klinika GHC Praha
Praha . 3. 7. 2007
Dobrý den, přede, děkujeme za Váš dotaz.
Na naší klinice máme přístroj Aesthera, který je určen k redukci ochlupení.Je to nová, rychlá a bezbolestná metoda, která má velké úspěchy.
Nejdříve je ale nutná konzultace s naší dermatoložkou, která stojí 150,-Kč. Na konzultaci Vám lékařka velmi ráda odpoví na veškeré Vaše dotazy.
Cena jedné depilace horního rtu stojí 600,-Kč.
Pro zájem o objednání Vám posílám číslo recepce kliniky .
S přáním hezkého dne za kliniku GHC Blanka Dušková.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 3. 7. 2007
Dobrý den,nevím jaký laser jste podstoupila.Ale v případě horního rtu je nutno podstoupit i 6-8 ošetření.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserová epilace
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 10. 2007
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2008
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 3. 2008
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2014
Laserová epilace
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 3. 2018
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 2. 2011
Laserová epilace
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 3. 2018
Laserová epilace
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 10. 2011
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2008
Laserová epilace
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 4. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi