Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozšířené žilky-pomohl někomu laser?

Magda
25. 3. 2009 · Poslední odpověď: 22. 7. 2018

Dobrý večer,je mi 17 let a asi už po dobu dvou let se mi objevují žilky na nose,nyní už i na tvářích(pod očima).Na nose jich mám docela hodně a i přesto,že jsou malé,jdou poměrně hodně vidět.Chtěla bych jít na odstranění laserem,ale po přečtení této diskuse mám strach.Hodně lidí si zde stěžuje,že se účinek bud nedostavil a nebo se to ještě zhoršilo.Je zde někdo u koho se zákrok povedl?Prosím poradte.Přijedu kamkoliv,opravdu mě to moc trápí a chtěla bych se toho zbavit.Mockrát děkuji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
Žádné recenze
Praha . 26. 3. 2009
Nejlepší odpověď
Dobrý den, v našem centru máme výborný cévní laser Versapulse, který šetrně a spolehlivě dokáže žilky odstranit. Více na
S pozdravem MUDr. Ivana Bäumeltová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika LLC
Olomouc . 25. 3. 2009
Dobrý večer, neodpovídám Vám jako spokojená klientka, ale jako manager Laserového léčebného centra Ostrava. Odstranění žilek v obličejí děláme již dlouhá léta a máme s tím dobré zkušenosti i spokojené klienty. Pokud chcete přijít ke konzultace s lékařem, který Vám přesně poví, jakým způsobem žilky odstraňujeme a co se s tou žilkou stane, objednejte se prosím ke konzultaci a případnému zákroku.
S pozdravem Petra Gargošová,manager Laserového léčebného centra Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Laserové odstranění rozšířených žilek
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2013
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Laserová dermatologie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2013
Laserové odstranění rozšířených žilek
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 7. 2011
Frakční laser
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 2. 2016

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi