Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pálení obličeje z nošení roušky

Kasyopea
Kasyopea
24. 3. 2020 · Poslední odpověď: 25. 3. 2020

Dobrý den, včera po 6 hodinovém nošení roušky mě pálí celý obličej...na fotce nic neuvidíte...nemám krupičku, fleky a nic podobného. Je lehce fakt lehce červenější ale šťípe a pálí....dala jsem na to snad vše....odvar z heřmánku, zkliňujicí sérum které většinou zabere i na mé klienty...krém kde je velký podíl vazeliny,,,studené obklady,,,pantelon...pořád to pálí... Poradí mi někdo?

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 3. 2020
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní. Bude nutné vyzkoušet více produktů.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Kolací
Praha . 25. 3. 2020
Dobrý den,
Bohužel, je to velmi individuální, nezbude, než zkoušet více věcí. Mohl by Vám pomoci Bariederm creme isolante nebo Bariederm fissures crevasses (oba Uriage), aplikovat jemně třeba i vícekrát za den. Heřmánek bych nedávala, mohl by i podráždit. Spíše lze k omytí použít termální vodu (Uriage nebo jiné firmy) postříkat a nechat uschnout, případně vlažný, ne zcela silný černý čaj.
Příjemný den,
Dr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Problémy s pletí - červenání, póry, jizvičky...

Tra
Tra
25. 2. 2020 · Poslední odpověď: 28. 2. 2020

Dobrý den, mám problémy s pletí. Byla jsem u dvou dermatologů. Jedna mi na to nic nedala, že prý mi na to nic nepomůže mám rozšířené žilky a na to jedině laser,druhá říkala, že je to možná rosacea a dala mi na to rozex, který vůbec nepomáhá. Trápí mě to červenání ucpávání a rozšířené póry, jizvičky a další věci.Je možné,aby mi někdo poradil.Co vše to bude potřebovat a opravdu účinnou metodu laserem, lampou atd., nejlépe z Moravského kraje.Je mi 40 let.Děkuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... . 28. 2. 2020
Dobrý den,
doporučujeme Vám osobní konzultaci s lékařem. Dle fotografie nelze přesně určit stav pokožky.
Rozšířené póry a jizvičky lze zlepšit pomocí radiofrekvence a na žilky doporučujeme cévní laser vbeam. Pravděpodobně bude potřeba ošetření opakovat.

MUDr. Aksamítová Helena
Dermatoložka

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi