Hemangiom - odstranění

broucek  |  návštěvník  |  Hessen
  • 22 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, chtěl bych si dát odstranit tuhle větší tečku ve vlasech. V Praze. Cenová představa? Pár jsem si jich před léty na těle vypálil, ale udělaly se dle očekávání bílé fleky, viz druhá fotka stehna, tam jsem měl už vydutou kůži, mělo to tak 3 mm průměr. Díky.
Premier Clinic  |  Premium member  |  Praha
  • 169 odpovědí
  • 43 Likes
Dobrý den,

cena za odstranění 1 hemangiomu laserem je 950 Kč. Nejbližší volný termín bych Vás mohla ošetřit 24.11.

Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - dermatolog
  • 22 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den přeji, ta cena mě bohužel zarmoutila, takových teček, tedy menších, mám po těle snad 20, neumím si představit, že bych za to musel dát 20 tisíc. Navíc s riskem ztráty pigmentace, viz níže. Budu je muset všechny vypálit jako před léty, potvory, recidivují a dělají se nové.

Reakce na broucek

Premier Clinic  |  Premium member  |  Praha
  • 169 odpovědí
  • 43 Likes
Při odstranění 1 - 3 projevů je cena 950 Kč/ks. Při odstranění 4. a každého dalšího projevu je cena 850 Kč/ks. Při větším množství (cca 20 ks) je možné poskytnout individuální slevu.

Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - dermatolog
Klinika Laser Esthetic  |  Premium member  |  Praha
  • 918 odpovědí
  • 110 Likes
Dobrý den, uvedený projev na fotografii lze odstranit cévním laserem zcela bez problémů, bohužel někdy se po použití laseru může projevit drobná hypopigmentace, která by se, ale měla srovnat do normy, trvá to ovšem trochu delší dobu. Cena uvedeného projevu se může pohybovat kolem 1 000Kč, přesnější cenovou relaci Vám sdělí lékař při osobní konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Símona Bedřichová
www.laseresthetic.cz
  • 22 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, jak jsem psal výše, cena mi přijde za jednu tečku docela vysoká, očekával jsem tak do 500 Kč. S pozdravem brouček.
  • 22 odpovědí
  • 4 Likes
Nakonec jsem si je vypalil sam pred tydnem, bylo jich 20, mensich i vetsich tecek, ty na tele maji ted stroupky a cekam, az odpadnou, ten ve vlasech je ponekud nepoddajny, uz jsem ho palil 2x, vzdy zbelal, ale opet se tvari, ze tam je. Asi se vzdy vypalil krevni vacek, ale neucpaly privodni a odvodni zilky, budu to pozorovat, nechci si tam vypalit do kuze nevratnou diru a vypalit vlasove cibulky kolem. Kazdopadne, 20 tisic bych za to nedal, tak rusive to zase neni, jenom ten jeden ve vlasech.

Související recenze a zkušenosti

Elenka 7.6.2018
Spokojený/á

Hemangiom se u naší dcery objevil asi týden po porodu ve formě malé červené tečky, která připomínala bodnutí komárem. Ta se stále zvětšovala, nafukovala a celkově rostla. Několik týdnů jsme s manželem... Více 

4 Likes
Spokojený/á

U paní doktorky se léčím 17 let a nikdy bych jí neviměnila. Paní doktorka mi zachránila ruku. Vždy je slušné jednání a vždy je usměvavá. Vždy se vším poradí.❤❤

Doktor ve Vašem okolí