Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Po liposukci celulitida

Sephora33
10. 11. 2008 · Poslední odpověď: 12. 11. 2008

Dobrý den, jsem asi 8 měsíců po liposukci zadních stehen a vnějších stehen, na zadních stehnách mi zůstaly viditelné nerovnosti, vypadá to jak celulitida, před operací jsem to měla hladké. Ráda bych věděla co se s tím dá dělat a s jakou cenovou relací můžu počítat. Ráda bych nějakého seriozního operatéra, předchozí pan doktor opravdu napáchal více škody. děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 12. 11. 2008
Dobrý den,
oprava je možná minimálně po roce a cena běžná jako za liposukci, u nás 23 990 Kč. Našim pacientkám provádíme i korekce, pokud je to nutné. Doporučuji navštívit Vašeho operatéra nebo se objednat po roce na nový zákrok v jiném zařízení. U nás je korekce možná,doporučuji tumescentní liposukci v lokální anestezii.
Pěkný den,
S pozdravem,
MUDr. Tomáš Paduch
Medicom VIP
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
11. 11. 2008
Dobrý den,

nejlépe by bylo výsledek liposukce reklamovat u svého operatéra. Podle Vašeho popisu bude pravděpodobně náprava obtížná. Pokud budete mít zájem o konzultaci, ozvěte se.

Zdravím

MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Walter Linzer
MUDr. Walter Linzer
11. 11. 2008
Dobrý večer,na Vašem příspěvku mě udivuje oblast "zadních stehen". Ta se totiž na seriosních pracovištích nedělá,pomineme-li t.zv.banány pod hýžděmi,které by měly být součásti odsátí zevních stehen.Moje rada : žádejte zpět Vámi zaplacený honorář (nebo aspoň jeho část).Nabízím Vám bezplatnou a pro Vás nezávaznou konsultaci,při které se spolu pokusíme najít řešení. Váš W.Linzer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 11. 2008
Nerovnosti po liposukci imitující celulitidu lze jen těžko opravit. Buď tukovou transplantací, nebo liposukcí bez odsátí pouze s přesunem tuku. Bohužel jsou opravy drahé a bez záruky. Dělám to už přez 15 let a vím co říkám. Drobné nerovnosti po liposukci jsou risikem, na které Vás má Váš operater předem upozornit a do tohoto risika jdete. Zdraví Dr. Tomášek ******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Alexandr Šimek
Olomouc . 10. 11. 2008
Dobrý večer,na obě Vaše otázky můžete dostat odpovědi až po konzultaci-po vyšetření problému a jeho rozsahu.
Zdraví,dr.Šimek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi