Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Mikrojehličkování a jizvy po akné

FAQ
FAQ
25. 3. 2013 · Poslední odpověď: 24. 1. 2015

Pomůže mikrojehličkování vyřešit problém s jizvičkami po akné ?

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 24. 1. 2015
Dobrý den,

ano mikrojehličkování může velmi zredukovat jizvičky po akné. Ošetření je potřeba provést alespoň 3x s odstupem jednoho měsíce.
Nyní tuto metodu také kombinujeme s aplikací vlastní plazmy, která pomůže ošetřovanou oblast zregenerovat. Výsledky jsou velmi dobré!

S pozdravem

MUDr. M. Vojtíšková.

Související dotazy

Jak funguje mikrojehlickovani?

Ivana784851
Ivana784851
9. 3. 2019 · Poslední odpověď: 12. 3. 2019

Dobry den, jaky tip kosmetiky se pouziva pri mikrojehlickovani. Dostane se pod pokozku?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Body&Face clinique
Praha . 12. 3. 2019
Dobrý den, mikrojehličkování (microneedling) je jeden z druhů mezoterapie, jejíž úkolem je dostat účinné látky do svrchní vrstvy pokožky, kde skutečně působí. Hlavním principem microneedlingu je vytvoření velkého množství míkrovpichů, resp. drobných povrchových kanálků v pokožce, kterými se do pokožky následně infiltruje účinná látka, např. kyselina hyaluronová. Pro tento druh ošetření vždy použijte přípravek k tomu určený, nikoli běžná séra. Ideální bude, pokud se poradíte třeba ve vaší lékárně, jistě vám vhodný preparát doporučí. Pokud plánujete aplikovat si microneedling sama válečkem, pak doporučuji nejdříve navštívit nějaké zařízení, kde tento druh ošetření dělají a nechat si doporučit nejvhodnější postup a zejména pak vhodný preparát přímo pro váš typ pleti.

Pokud máte cestu do Prahy, ráda vám s výberem séra i technikou ošetření nezávazně poradím.

Přeji hezký den,

Mgr. Pavlina Blažek @#Bodyfaceclinique
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Mikrojehličkování na jizvy po akné s roztroušenou sklerózu

nathan_d226120
6. 3. 2017 · Poslední odpověď: 15. 3. 2017

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na metodu mikrojehličkování. Je mi 28 let a rád bych tuto metodu využil na zlepšení vzhledu svých jizviček po akné. Někde jsem se ovšem dočetl, že překážkou pro tento zákrok může být autoimunitní onemocnění a to mě velice zasáhlo-mám totiž diagnostikovanou roztroušenou sklerózu. Znamená to tedy, že tím pádem pro mě není naděje, že bych tímto způsobem mohl svůj vzhled zlepšit? Děkuji za odpověď

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Martina Hamadová
Břeclav . 15. 3. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den. Záleží na typu autoimunitního onemocnění. Dle mého názoru roztroušená skleroza není překážkou mikrojehličkování, lze provést nejprve test na malém rozsahu kůže a vyhodnotit efekt. Na rozvoj základního onemocnění nemůžeme mít tento zákrok vliv!
Se srdečným pozdravem Dr.Hamadová .
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Léčba akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 10. 2020
Laserová léčba akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 12. 2012
Jizvy po akné
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2017
Jizvy po akné
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 1. 2015
Jizvy po akné
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 5. 2020
Korekce jizev
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 2. 2013
Korekce jizev
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 5. 2008
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2015
Microneedling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 5. 2017
Microneedling
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi