Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pooperační sraženina pod bradavkou

florka
23. 2. 2009 · Poslední odpověď: 25. 2. 2009

Dobrý den,mám dotaz ohledně pooperační sraženiny po zmenšení prsou.Operaci jsem prodělala před čtyřmi měsíci,levé prso jsem měla po operaci celé modré a teď mám stále pod bradavkou sraženinu s průměrem asi 7cm.Na kontrolu jsem chodila po vždy po čtyřech týdnech,ultrzvuk před měsícem ukázal krevní sraženinu s drobnými kolekcemi tekutiny.Nyní mám přijít až za půl roku s tím že takto to již zřejmě zůstane prý jako tuhá pooperační jizva.Prso má teď samozřejmě jiný tvar než druhé,je tvrdé a necitlivé.Zatím mi nikdo nedokázal říct co s tím mám nebo můžu dělat,můžete mi prosím poradit,dělá mi to velké starosti.Děkuji za odpověď,florka

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 25. 2. 2009
Vážená slečno,
pokud se v časném pooperačním období vyskytne větší výron krevaní do dutiny s implantátem je nejlepší dutinu otevřít a sraženou krev chirurgicky odstranit. Pokud se krevní sraženina ponechá bez ošetření, je vysoce pravděpodobné, že se v dalších měsících kolem implantátu vytvoří tzv. kapsula. To je vazivové pouzdro, které způsobí tvarovou deformitu prsu, pohmatovou tuhost a někdy prso i nepříjemně bolí. Pak je nutná další reoperace. Zkušený plastický chirurg si s takovými problémy snadno poradí. Jsem překvapený, že Váš operatér potíže neřešil a neřeší.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.

Praha . 23. 2. 2009
Váš operatér asi ví co dělá.Po krevním výronu s následnou sraženinou se nynější stav ještě může měnit.O nějaké operační korekci bych uvažoval nejdříve za rok po operaci.Jinak vy sama se nemusíte nijak omezovat.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 23. 2. 2009
Dobrý den, zda je možné toto operačně řešit se nedá říci bez konkretního vyšetření. Ale ten kdo by Vám toto měl říci je Váš operatér. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2023
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 6. 2008
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 4. 2018
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 9. 2017
Abdominoplastika
14 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 2. 2013
Septoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 2. 2017
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 12. 2016
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 7. 2011
Gynekomastie
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 9. 2011

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi