Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsních dvorců u mužů

kuba02
12. 1. 2023 · Poslední odpověď: 19. 1. 2023

Dobrý den, zanedlouho mi bude 21 a již od začátku puberty (cca 14 let) mě trápí zvětšené prsní dvorce. Byl jsem na endokrinologii, kde mi bylo řečeno že se nejedná přímo o gynekomastii, ale že je to věc estetická. Aktivně sportuji a cvičím, avšak bez trika téměř nechodím. Má otázka tedy zní, je možné stím něco dělat? Jedná se mi pouze o to, aby byly dvorce a bradavky pořád v takovém stavu, v jakém jsou po studené sprše. Přikládám foto zvětšeného dvorce za normálního běžného stavu (v teple) a po studené sprše (ve stavu v jakém bych si je přál mít pořád). Předem děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Praha (kraj) . 19. 1. 2023
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
dle názoru lékaře pravděpodobně trochu žlázy mít budete, jinak není důvod, aby se Vám dvorce zvětšovaly. Máte k dispozici ultrazvukové vyšetření? Pokud ano, zašlete nám jej prosím společně s fotkami prsou emailem. Poté Vás pozveme na osobní konzultaci s lékařem.

Předem děkuji.

S pozdravem,

Mgr. Petra Straková
Premium
Dobrý den,
lze provést zmenšení dvorců kruhovitým vyříznutím tzv. mezikruží (s trochou nadsázky si představte terč se soustřednými kružnicemi 9 a 10 a vyříznete celý kruh 9) ALE! Počítejte s tím, že jednou provždy na těch dvorcích bude kruhová jizva, která zdaleka ne vždy je nenápadná.
S pozdravem
Ivo Menšík



BODY klinika plastické chirurgie
Vážený pane, domnívám se, že pod dvorcem máte zbytnělou mléčnou žlázu, která způsobuje ono vyklenutí. Původ může být hormonální i dědičný. Tedy může jít i o určitou formu gynekomastie. Měl byste absolvovat UZ vyšetření poprsí a pak s výsledkem navštívit kvalifikovaného plastického chirurga. Vyšetření pak budou mít nějaký výstup, je možný i nevelký chirurgický zákrok v lokální anestezii.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 1. 2023
Dobrý den,
je mi líto, ale toto není možné operovat, nemělo by to smysl, protože by k tomu docházelo i po operaci. Takové změny dvorce jsou způsobeny činností autonomní nervové soustavy..
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2015
Modelace prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2020
Vpáčené bradavky
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 7. 2008
Neinvazivní liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 11. 2016
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 5. 2017
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2023
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi