Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena zmenšení prsních dvorců

Lucinka
10. 1. 2010 · Poslední odpověď: 20. 4. 2020

Dobrý večer, mám prsa 80A, tato velikost mi prozatím stačí,ale prsa mám špičatá,je to nejspíš velikostí prsních dvorců,byla jsem již na jedné konzultaci, prsa se tím prý zakulatí a vzhled bude celkově lepší,je to tak?Co mě ale překvapilo byla cena, 30 000 kč, ne že bych je neměla,ale přeci jen,za kolik se kde tento zákrok dělá??cena se mi zdála přemrštěná , ráda bych znala i jiné ceny a názory, děkuji

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 28. 1. 2013
Provádíme zmenšení dvorců v lok. anesteze 12000Kc,v celkové 16000Kc,někdy je nutná modelace prsou.TOC
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 1. 2013
Opakovaně jsem prováděl zmenšení dvorců. Je individuelní operační postup, závisí na velikosti dvorce, tvaru prsu a kvalitě kůže. Nemám dobré zkušenoisti s pouhým obříznutím a ubráním červeně dvorce. Proto se plastický chirurg správně může vyjádřit až po osobním vyšetření.Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 27. 1. 2013
Dobrý den, dvorce lze jistě korigovat excizí a následným sešitím, čímž dojde k požadovanému zmenšení. Tento výkon je možné provádět v lokálním znecitlivění, cena za tento výkon je za oba dvorce 18000 Kč...
S pozdravem....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 1. 2010
Nelze říci, co by bylo zrovna vhodné operovat Vám, rozhodně si nemyslím, že je dobré obříznout dvorec s odstraněním prstence. To se dvorce jen zvětší na úkor bradavky. Doporučuji zajděte na konsultaci ke zkušenému atestovanému plastickému chirurgovi a třeba zainvestujte konsultaci u více takovýchto lékařů. A oni Vám poradí. Zrovna Váš problém není vhodné řešit pořez internet. Zdravíé Dr. Tomášejk
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 11. 1. 2010
Nejlépe by bylo Vás vyšetřit,nejedná-li se o tuberozní prsa,kde je nutné přerušit prstence okolo dvorcu,cena této operace v celkové anesteze 15000Kc.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 1. 2010
Dobrý den,

zmenšení dvorce stojí na naší klinice 16 990 Kč. Ale doporučuji Vám osobní konzultaci nebo zaslání foto a poradí Vám blíže. Je možné, že Vaše prsa potřebují jiný zákrok.

Hezký den,
S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
Premium
Praha . 10. 1. 2010
Dobrý den,
zřejmě byl u Vás myšlen rozsáhlejší zákrok, než je pouze zmenšení dvorců, na naší klinice stoje tento rozsah zákroku 15 000,-Kč.
S pozdravem
MUDr.Jiří Ferra
Premium
Chrudim . 10. 1. 2010
Dobrý den. Zmenšení dvorců projekci areol obvykle skutečně sníží, ale zda je řešením Vašeho problému, to nevím. Cena je u mne 13 300 Kč za obě strany. Nashledanou, dr. Remeš

Související dotazy

Výměna implantátů s modelací

berunda
berunda
15. 8. 2018 · Poslední odpověď: 21. 9. 2018

Dobrý den, před mnoha lety jsem podstoupila augmentaci prsou zn. Polytech 280ml.Tvar prsou vzal hodně za své...uvažuji o výměně implantátů, ale určitě bude nutná modelace,kde jsou veliké jizvy.chtela bych mít krásná prsa, a zvažuji zda jen modelaci nebo zároveň s augmentací.Mnohokrát děkuji za odpověď.

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
na co implantíáty? objem je vice než dostatečný, zbytečná zátěž cizím tělesem.. přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2023
Vpáčené bradavky
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Gynekomastie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 3. 2015
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 7. 2008
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2015
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 11. 2016
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2023
Rhinoplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 1. 2013
Otoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi