Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Typ řezu a citlivost dvorce

Uzivatel
29. 7. 2007 · Poslední odpověď: 7. 8. 2007

Mám dotaz, na který jsem nenašla odpověď a považuji ho za podstatný. Většina z nás chce mít prsa nejenom pěkná, ale také citlivá, je to významná erotogenní zóna. Zajímalo by mě, jestli typ řezu při operaci ovlivní citlivost prsního dvorce. Logicky mi připadá, že při řezu v oblasti prsního dvorce a při průchodu prsní žlázou musí dojít k porušení nervových zakončení více, než při řezu v podprsní rýze, kdy tkáň prsu je prakticky nedotčená. Jaké máte zkušenosti vy? Mám pocit, že každý operatér má přístup, který preferuje, pokud lze samozřejmě použít. Také si říkám, že jizva pod prsem prs jako takový nehyzdí, ale pokud je v oblasti prsního dvorce, je jakousi vadou na kráse, protože nikdy nebude zcela neznatelná. Děkuji za odborné názory i příspěvky žen po operaci!

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 31. 7. 2007
Dobrý den,
objednejte se na konzultaci,který Vám podrobně vysvětlí princip,způsob a rizika vedení řezu při augmentaci.
Pro objednání
S pozdravem za kliniku GHC Drábková D.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Robert Remeš
Chrudim . 30. 7. 2007
Dobrý den. Když jsem začínal používat řez kolem dvorce, relativně dlouho jsem se pacientek po operaci ptal, zda došlo ke změně citlivosti dvorce a bradavek. Z několika dasítek pacientek se tak stalo u jediné a podle jejích slov to nebylo nijak výrazné. Nervové zásobení oblasti přichází téměř 100% totiž z opačného směru, než je veden obvykle řez.Nashledanou, dr. Remeš,
Premium
MUDr. Svatopluk Svoboda
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... . 29. 7. 2007
Vážená Veroniko,
volba řezu, kterým bude implantát vložen, závisí na mnoha okolnostech - možnost snížení citlivosti dvorců je jedna z nich. U každé pacientky vždy volím zcela individuelní přístup - který řez ale bude právě pro vás nejvýhodnější vám neumím bez vašeho vyšetření říci. Mnoho totiž záleží i na velikosti, tvaru i barvě a i ohraničení prsních dvorců. Zkrátka - máte-li zájem se dozvědět více, i to, které umístění řezů bude právě vám nejvíce slušet, přijďte na konzzultaci.
Zdraví Dr Svoboda
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 8. 2022
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 9. 2021
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 8. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 11. 2007
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 9. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2008
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 10. 2010
Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi