Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Příliš velká kompresní podprsenka

AdT
2. 11. 2021 · Poslední odpověď: 31. 12. 2021

Dobrý den,

prvních 10 dní po zákroku (modelace s augmentací) jsem nosila příliš velkou kompresní podprsenku, na což jsem přišla až teď. Dostala jsem ji hned po zákroku na klinice, sestrám jsem sice říkala, že je větší, ale ujišťovaly mne, že je to takto v pořádku. Komprese zde sice byla, ale ne dostatečná a při chůzi se mi prsa celkem hýbala. Teď mi bylo potvrzeno, že by opravdu byla lepší menší podprsenka, kterou již nosím. Je zde díky tomu vyšší šance, že budu mít např. nevzhledné jizvy nebo že mi implantát přiroste např. do horší polohy (mám jej pod svalem)?

Moc děkuji za odpovědi AT

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 3. 11. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
po operaci by podprsenka měla prsa stlačovat přiměřeně a měla by odpovídat nové velikosti prsou. Současně je důležité dodržovat klidový pooperační režim. Správné hojení a správnou polohu implantátu určitě váš operatér posoudí na pravidelných kontrolách, kterých byste se měla zúčastnit.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den,
10 dnů je krátká doba, ještě se dá ovlivnit, když nasadíte tu správnou, určitě. MUDr AL AWA
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená slečno, pokusím se Vás potěšit. Samozřejmě je ideální, je-li poprsí po augmentaci po dobu alespoň 4 týdnů správně fixováno, podprsenka by měla být "akorát", což by mělo stanovit pracoviště, kde jste byla operována. Na druhou stranu se nezmiňujete o nějakém komplikovaném hojení. Teď je na Vás, abyste dodržela klidový a šetřící pooperační režim, jak Vám doporučil operatér. Tak, jak jste to popsala, by mělo v klidu proběhnout dohojení, bez následků. V rámci pooperačních kontrol svoji starost prodiskutujte s operatérem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 11. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 9. 2019
Liposukce
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 11. 2019
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 1. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 11. 2018
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi