Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Rychlý pokles prsou po augmentaci

Ywa · Vytvořeno: 3 zář 2019 · Aktualizace: 11 zář 2019

Dobrý den. Jsem rok po augmentaci prsou a zda se mi,že mi příliš klesly,hlavně levé prso. Celkový průběh po operaci byl bez problémů, vše jsem dodržovala, tak jak mi bylo řečeno. Kompresní podprsenku stále nosím na noc,jelikož se mi levé prso přelívá na strany(podle toho na které ležím. ) Prsa jsem měla malé po kojení s mírnou asymetrii , teď mám vloženy implantáty Nagor 420. A se s tím něco udělat? A jaká je příčina poklesu .Předem děkuji za odpovědi

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
  • MUDr. David Tomášek

11 zář 2019 ·

2605 odpovědÍ

Jak píší kolegové - chce to chirurgicky implantáty vyzdvihnout. Dále si myslím, že jste si nechala dát neúměrně veliké implantáty, které na celkovém pohledu na trup působí velmi nepřirozeně. Dohodněte se se svým operaterem.
    Je mi to líto
    Zdraví Dr. Tomášek

• Dobrý den,
    jak uvedl kolega, důvod, proč může dojít k poklesu je více. Doporučuji se v první řadě obrátit na Vašeho operatéra.

S pozdravem
    MUDr. Issam Al Awa
    www.yesvisage.cz

• MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

4 zář 2019 ·

975 odpovědÍ

Dobrý den, příčin může být více. Příliš nízko umístěný implantát, příliš těžký implantát, který svou vahou rychleji poklesá..... řešením by mohlo být změna umístění implantátů a fixaci podprsní rýhy výše, ale to by jste měla prodiskutovat s Vaším operatérem. dr.Paděra

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.