Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rychlý pokles prsou po augmentaci

Ywa
Ywa
3. 9. 2019 · Poslední odpověď: 11. 9. 2019

Dobrý den. Jsem rok po augmentaci prsou a zda se mi,že mi příliš klesly,hlavně levé prso. Celkový průběh po operaci byl bez problémů, vše jsem dodržovala, tak jak mi bylo řečeno. Kompresní podprsenku stále nosím na noc,jelikož se mi levé prso přelívá na strany(podle toho na které ležím. ) Prsa jsem měla malé po kojení s mírnou asymetrii , teď mám vloženy implantáty Nagor 420. A se s tím něco udělat? A jaká je příčina poklesu .Předem děkuji za odpovědi

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 9. 2019
Nejlepší odpověď
Jak píší kolegové - chce to chirurgicky implantáty vyzdvihnout. Dále si myslím, že jste si nechala dát neúměrně veliké implantáty, které na celkovém pohledu na trup působí velmi nepřirozeně. Dohodněte se se svým operaterem.
Je mi to líto
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 6. 9. 2019
Dobrý den,
jak uvedl kolega, důvod, proč může dojít k poklesu je více. Doporučuji se v první řadě obrátit na Vašeho operatéra.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Praha . 4. 9. 2019
Dobrý den, příčin může být více. Příliš nízko umístěný implantát, příliš těžký implantát, který svou vahou rychleji poklesá..... řešením by mohlo být změna umístění implantátů a fixaci podprsní rýhy výše, ale to by jste měla prodiskutovat s Vaším operatérem. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Asymetrie po operaci

Renda89
Renda89
6. 10. 2020

Dobrý den, jsem po augmentaci prsou 7. týden a stále vidím patrnou asymetrii, kdy levé prso je níže (na fotce je vpravo), je ve spodní části objemnější a bradavka kouká jinam než u pravého. Srovná se to ještě, aby to pak nebylo tolik viditelné? Před tím jsem měla prsa malá, takové skoro jedničky. Dokonce se mi zdá, že to levé je jaksi dvojité právě, že ten přechod na vnitřní straně není vcelku jako u pravého. Mírná asymetrie byla už před OP, ale nebyla nijak výrazná, na první pohled vyloženě ne. Jen jsem to vždy "poznala", když jsem měla spodní prádlo a jeden košíček byl nepatrně plnější. I jsem se 2x zmiňovala opertérovi, že jestli tedy nebude potřeba dát do toho menšího víc ml a on že prý nebude potřeba. Jsem z toho trochu nešťastná. Může to být ještě jen oteklé, že to splaskne? Je pravda že to levé je právě i ještě necitlivé zespoda oproti pravému, které už skoro vůbec.

Boule ze strany prsou po augmentaci

Karlakarlova
29. 12. 2020 · Poslední odpověď: 22. 6. 2021

Dobrý den, prosím o názor na prsa 5 měsíců po augmentaci a modelaci (Polytech 315 ml pod sval). Je výsledek v pořádku, nebo bude vyžadovat reoperaci? Zda se mi, ze mám ze stran boule a ze se mi dela dvojité prso. Lze prsa opravit a pokud ano, jak? Bude to na výměnu implantátů?

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 22. 6. 2021
Dobrý den,
měla byste navštívit svého operatéra, aby to posoudil. Dvojité prso znamená, že implantáty jsou drženy svalem ve vyšší poloze a přes ně jakoby přepadává žláza. Většinou ale k tomuto stavu dochází po 2-3 letech.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 11. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 1. 2023
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 9. 12. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2020
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 12. 2020
Zvětšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 8. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi