Asymetrie obličeje po aplikaci botoxu - co s tím?

Asymetrie obličeje po aplikaci botoxu - co s tím?

Peťule  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den.. Chtěla bych znát názor jiných lékařů. Před 2 týdny mě byl aplikován botox mezi obočí a kolem očí. Po 5dnech jsem si všimla, že na jedné straně mám otok pod okem, ale i tvar má úplně jiný tvar než ta druhá. Celkově to vypadá příšerně. Na kontrole mě p. Doktorka řekla, že je vše jak má být. Jsem z toho nešťastná. Jak je to možné a popř co s tím?
L centrum Pardubice  |  Premium member  |  Pardubice
  • 68 odpovědí
  • 31 Likes
Dobrý den.
Může se jednat pouze o reakci lymfatické tkáně - otok. Zkusila bych biostimulační laser, umí urychlit vstřebávání modřin a otoků. Tato Vaše situace je jistě jen dočasná a vše se upraví k normálu.Kotlářová
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den...Děkuji za uklidňující odpověď. Zatím piji alespoň na doporučení čaj k pročištění lymfatického systému.. U Vás v centru tento laser máte k dispozici?

Reakce na Peťule

L centrum Pardubice  |  Premium member  |  Pardubice
  • 68 odpovědí
  • 31 Likes
Ano, koupili jsme nový K laser CUBE.Má 4 vlnové délky a nabízí široké spektrum použití.(220,- za jedno ošetření).Kotlářová
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4326 odpovědí
  • 1221 Likes
Nerad hodnotím výsledky z fotek, ale zde si troufám tvrdit, že se jedná o alergickou reakci. Obkladujte a provádějte si tlakové masáže oteklých míst.Zdraví Dr. Tomášek
Prosím hodnoťte naše příspěvky.
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den...Děkuji moc za informace a rady. Docházím již na lymfatické masáže ,tak se vše snad co nejdříve vrátí k normálu. Děkuji Tomková

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na ošetření botoxem chodím už šest let a práce paní primářky Pelechové mé očekávání splňuje do detailu. Pleť vypadá báječně, ale ne uměle. Působím mladistvě a odpočatě, ne jako vypolštářkovaný diblík. Největší pochvalou ... Více 

4 Likes  

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí