Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Precizní aplikace botoxu v Asklepionu

Jsem po zákroku Stojí to za to
kaca6191633
kaca6191633
Vytvořeno: 5. 5. 2020 · Aktualizováno: 19. 8. 2020

O lékaři

Asklepion
Asklepion 7 adresy v Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Praha (kraj)...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Precizní aplikace botoxu v Asklepionu

Příběh

Dobrý den, již několik let chodím na aplikaci botoxu k paní primářce Smutkové. S její prací a přístupem jsem velice spokojená. Jediné, s čím se u Vás bohužel potýkám každý rok, je absolutní nemožnost se na dermatologii dovolat a objednat se. Pak několikrát zadám požadavek na zpětné kontaktování, které také dost vázne. Když pak příjdu do Asklepionu, první co vidím je bohužel naprosto nepříjemná (vždy ale moc krásná) pracovnice recepce. Musím říct, že neočekávám nějakou přehnanou vtíravost nebo zájem recepční o mě, jako klienta, ale stačil by mi naprostý standard, mile pozdravit, zeptat se mě na jméno a co pro mě mohou udělat, pak poděkovat a např. mi popřát hezký den, nebo, že se těší na moji další návštěvu. Je to moc? :-) Recepční při mojí poslední návštěvě neudělala ani jedno bohužel, skoro jsem si připadala, že ji obtěžuji. Dlouho jsem zvažovala, jestli se s Vámi o moji zkušenost podělit, ale vzhledem k tomu, že k Vám chodím již několik let a pokaždé je to stejné, rozhodla jsme se pro. Kateřina K.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

asklepion
asklepion

· Praha

· 19. 8. 2020

Vážená Kateřino,

velmi si ceníme Vaší dlouholeté přízně a o to víc nás mrzí, že nejste spokojena s chováním personálu na recepcích. Děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá a věřte, že budeme intenzivně pracovat na tom, aby se u nás klienti cítili příjemněji nejen při samotném ošetření, ale i jinde.

Těšíme se na Vás při příští návštěvě a uděláme všechno proto, abyste to poznala také při svém příchodu na kliniku.

Váš Asklepion

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.