Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

2 komentáře

Precizní aplikace botoxu v Asklepionu

Pacient: kaca6191633

Praha

Provedl/a: Asklepion
Asklepion

Zákrok: stojí to za to

Informuje: kaca6191633. 94% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: kaca6191633 o: Asklepion

5.0

Precizní aplikace botoxu v Asklepionu

5. 5. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Dobrý den, již několik let chodím na aplikaci botoxu k paní primářce Smutkové. S její prací a přístupem jsem velice spokojená. Jediné, s čím se u Vás bohužel potýkám každý rok, je absolutní nemožnost se na dermatologii dovolat a objednat se. Pak několikrát zadám požadavek na zpětné kontaktování, které také dost vázne. Když pak příjdu do Asklepionu, první co vidím je bohužel naprosto nepříjemná (vždy ale moc krásná) pracovnice recepce. Musím říct, že neočekávám nějakou přehnanou vtíravost nebo zájem recepční o mě, jako klienta, ale stačil by mi naprostý standard, mile pozdravit, zeptat se mě na jméno a co pro mě mohou udělat, pak poděkovat a např. mi popřát hezký den, nebo, že se těší na moji další návštěvu. Je to moc? :-) Recepční při mojí poslední návštěvě neudělala ani jedno bohužel, skoro jsem si připadala, že ji obtěžuji. Dlouho jsem zvažovala, jestli se s Vámi o moji zkušenost podělit, ale vzhledem k tomu, že k Vám chodím již několik let a pokaždé je to stejné, rozhodla jsme se pro. Kateřina K.

2

Komentáře (2)

Mám úplně stejnou zkušenost jako paní Kateřina. Výkony a chování lékařského personálu naprosto perfektní. Bohužel recepce na dermatologii po několik let vždy, kromě jedné výjimky z deseti návštěv, nepříjemná, ale překrásná. Míša D.
Odpovědět
Vážená Kateřino,

velmi si ceníme Vaší dlouholeté přízně a o to víc nás mrzí, že nejste spokojena s chováním personálu na recepcích. Děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás velmi důležitá a věřte, že budeme intenzivně pracovat na tom, aby se u nás klienti cítili příjemněji nejen při samotném ošetření, ale i jinde.

Těšíme se na Vás při příští návštěvě a uděláme všechno proto, abyste to poznala také při svém příchodu na kliniku.

Váš Asklepion
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Operace uší u pana doktora Velikého

dobrý den všem, chtěl bych sdělit můj názor, na pana doktora Velikého, a jeho kvalitně odvedenou práci. U pana doktora Velikého jsem byl na operaci uší, poprvé, když jsem přišel na konzultaci, tak už jsem věděl že to bude mít nějakou úroven,...

Číst dál
Konečný výsledek - přirozený vzhled

Byla jsem u paní doktorky v Liberci jak na aplikaci botoxu tak na výplních. Musim teda říct, že jak moc jsem se bála, že budu vypadat "příliš bez vrásek", tak jsem byla spokojená. Výsledek super. Jednu malinkatou vrásku jsme tam i nechaly, abych...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína