Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kolik injekcí botulotoxinu mám dostat?

pralinka225036
21. 6. 2014 · Poslední odpověď: 26. 6. 2014

prsím možná trošku jiná otázka ale pro mně důležitá, jmenuji se Aja a jsem na vozíčku mám spasticitu a chodím na botox ale mám určité podezdření o velikosti dávkování např. kolik jednotek je celá 2ml injekce , má mi píchat 300 jednotek a pícha to ve 2ml injekcích , tak kolik mi jich má píchat prosím děkuji Andrera

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Miroslav Krejča Ph.D.
2 adresy v Praha (kraj) . 26. 6. 2014
Dobrý den,
jaké množství látky Vám lékař aplikuje, bohužel takto nepoznáme. Botulotoxin se dodává ve formě jemného prášku, který se následně ředí NaCl. Jaké ředění lékař používá je individuální. Doporučuji se zeptat přímo lékaře, který látku aplikuje. Pokud máte jakékoli pochybnosti, můžete změnit lékaře.

Příjemný zbytek dne,
prim. MUDr. Miroslav Krejča
Premium
Dobrý den,

dle doporučovaných standardů musí být Botulotoxin aplikován v dávkách, které nepřekračují tzv. evidence-based stanovené maximální dávky při jednom terapeutickém sezení, tj. 7 jednotek/kg tělesné váhy u Botoxu a 30 jednotek/kg tělesné váhy u Dysportu. Co se týče aplikovaného objemu záleží na koncentraci látky, s tímto bohužel nemám zkušenosti a nejlepší volbou by bylo se zeptat přímo lékařky.

S pozdravem MUDr. Helena Reisingerová

Klinika Mediestetik,
WhatsApp
Praha . 22. 6. 2014
Dobrý den,

100 jednotek Botoxu je jedna lahvička originálního léku- v kosmetické indikaci nedáváme více než jednu lahvičku a to proti pocení. Jiné ředění používám při aplikaci proti pocení a jiné proti vráskám, jak Váš ošetřující lékař ředí Botox na Váš problém vůbec netuším, protože ho v této indikaci nepoužívám.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová
dermatolog kliniky GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 22. 6. 2014
Mila Ajo, botox nedostáváte ke kosmetickým účelům, ale zdravotním,kvůli spasticite, otázku dejte svému lekari, neboť záleží na redeni. Hezky den dr vraspirova b
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 12. 2007
Korekce jizev
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 7. 2014
Kyselina hyaluronová
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2021
Zvětšení hýždí
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2013
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 1. 2022
Liposukce
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 7. 2010
Septoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2010
Liposukce
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 1. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi