Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pokles implantátu

sara2000
10. 5. 2010 · Poslední odpověď: 11. 5. 2010

Dobrý den, v lednu jsem podstoupila augmentaci. Bohužel jsem po třech týdnech musela na reoperaci z důvodu vytvoření píštěle k implantátu. Jizva se mi po operaci zahojila, ale další problém na sebe nenechal dlou čekat. Zjistila jsem, že mi jeden implantát sjel o dost níž. Bradavku nemám uprostřed, prso mám v horní části prázdné a dole mě impl. jakoby zevnitř řeže do kůže. Na internetu o tom píší pod názvem bottoming out. Je mi navržena další reoperace, ale bohužel jsem ztratila důvěru v chirurga. Chtěla jsem se zeptat, kolik by stála reoperace u nějakého jiného lékaře a také by mě zajímaly Vaše názory na tento problém. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 5. 2010
Pokud je posun opravdu zřejmý a oči Vašeho operatera vidí, že se to nevymasíruje, neotálel bych. Uvolnění i jemné kapsuly je čím později náročnější a může to tlačit implantát zpět dp původního místa. V takovém případě bych stím hnul operativně hned. Dělám to už nějaký opátek...I za cenu většího krvácení, zase je otázka odkud je operační přístup. Naší cenu Vám psát nebudu, měly by se toho zhostit Váš operater. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 5. 2010
Vážená slečno,

z asymetrické pozice implantátů vzniká asymetrie celého poprsí. O příčině vzniku tohoto problému mohu jen spekulovat. Z Vašeho popisu stavu vyplývá, že jedinou možností, jak docílit symetrie poprsí je další operace. U korekčních operací tohoto typu doporučujeme počkat nejméně 6, lépe alespoň 9 měsíců od předchozího zákroku, než dojde k definitivnímu projizvení oblasti. Přímý následek původní operace by zadarmo měla vyřešit klinika, kde jste byla původně operována. Na ostatních pracovištích korekci budete muset platit. Na naší klinice Medicom VIP byste hradila částku 20 000 Kč, pokud by byla operována jedna strana. Pokud bychom museli korigovat obě strany, úhrada činí 30 000 Kč /vše zahrnuto/.

Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 5. 2010
To že se Vám vytvořila píštěl Váš operater určitě nechtěl. Owerbotoming je opravdu nepříjšmná komplikace, ale určitě nejvíce vhodná pro stejného operatera. Jednak Vám nebude nic účtovat, dá si sakra pozor, aby se mu to podařilo a nakonec neměla byste nic platit.Alespoň u mně ne.Zkuste důvěru ve svého operatera zase najít.
Vyzdvižení implantáti je rioskantní operace opro implantát - může být poškozen. Toto si nikdo na sebe nevezme a tak (alespoň u nás) se platí vratní záloha na implantát. Takováto operace se u nás účtuje cca 60-65 % ceny základní operace přičemž se poplatek za implantát po výkonu vrací v případě, že není ten ve Vás poškozen. Opakovaně jsem provád+ěl tyto výkony a vím, že je to složité. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 3. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 8. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi