Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pokles víček po botoxu?

Katy517919
Katy517919
12. 6. 2017 · Poslední odpověď: 26. 4. 2018

Dobrý den, dnes je to 12 dní, co jsem podstoupila druhou dávku botoxu do čela, včetně výplně "mračivky" Perlanem. První dávka botoxu mi nezabrala, proto se paní doktorka rozhodla pro dopich i výplň. Asi pět dní po druhém zákroku jsem měla oteklé čelo tak, že jsem se raději zdržovala doma. To jsem jsem ovšem netušila, co bude následovat. Den sedmý jsem se v zrcadle nepoznala. Obočí šlo o poznání níže a tím vznikly na obou víčkách velké přebytky kůže. Místo omlazení, vypadám starší, utrápená, což vlastně i jsem. Investovala jsem do likvidace vrásky, která mě na čele straší stále, nezmizela + bonus nemám své oči. Jsem nešťastná. Co teď? Je to dočasné, nebo musím čekat několik měsíců, než botox přestane fungovat? Nebo existuje nějaký další pichane, který mi vrátí zpět můj optimistický výraz? Za tři týdny jedu na dovču. Chtěla jsem být krásná a bezstarostná a místo toho jsem že sebe udělala takovou opici. Moc prosím o jakoukoliv radu.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
12. 6. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, chápu, že je to velmi nepříjemné ale bohužel musíte vyčkat do odeznění efektu botulotoxinu,jiná cesta není.Protilátku nemáme.
Držím palce ať je odbourán rychle.
MUDr.J.Kačírková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 21. 6. 2017
poslete foto bez mimiky a pri zamraceni

Související dotazy

Rýha pod pravým koutkem - nosoretní vrásky

Ovka
Ovka
29. 5. 2020 · Poslední odpověď: 13. 6. 2020

Dobrý den, je mi 35 let a ráda bych se zbavila nevzhledné rýhy pod pravým koutkem úst který je navíc lehce pokleslý. Bylo by možné aplikovat botulotoxin, aby se sval pod tímto koutkem stáhl a rýha vymizela? Vím, že se běžně botox do dolní třetiny obličeje nedává, ale zajímalo by mne, jestli jsem vzhledem k tomuto problému vhodným kandidátem, nebo spíše je vhodnější kyselina hyaluronová? Druhý dotaz je, za jak dlouho se jedna či druhá metoda může aplikovat po lip liftu horního rtu metodou excise kůže pod nosem, na které jsem nedávno byla, ale na rýhu ani koutek to moc vliv nemělo. Děkuji.

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
OTTLENS s. r. o.
Šumperk . 1. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den, určitě se v některých případech dá zvednout pokleslý koutek botulotoxinem, ale tato metoda je offlable, dá se použít i kyselina hyaluronová, nebo spojit jednu i druhou metodu. Podle fotky kterou jste poslala těžko říct, jaká metoda by pro Vás byla vhodnější. Doporučila bych Vám, přijít na konzultaci k lékaři, a probrat všechny možné varianty. Pěkný den, Ottlens.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017
Botulotoxin
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2019
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 1. 2020
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 16. 11. 2019
Operace horních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2023
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 3. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 5. 2010
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 4. 2019
Botulotoxin
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 6. 2019
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 3. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi